Scrubs: Interns (2009) (seriál)

Naprostá hrůza po tolika úspěšných epizodách, měli prostě seriál ukončit v nejlepším a ne se to snažit protahovat bůh ví kam!

Šéfové na zabití (2011)

Pokud si chcete tuto komedii užít se vším co nabízí musíte to vidět s titulky! Viděl jsem obě verze a v českém znění tato komedie ztrácí vlastně vše co nabízí! je to lehce nadprůměrná komedie s velmi zvučným obsazením, které dokazuje, že nejsou placeni jen tak od ničeho...Všichni herci své role plně ztvárňují, kromě Colina Farrella ten je doslova otřený a jeho role je velmi kýčovitá a do už tak průměrné kostry vůbec nezapadá... 60%

Uvnitř tančím (2004)

Po té co jsem dokoukal tento snímek plný jednoduchého citového vydírání založeného na obyčejné vypočítavé myšlence, která má v lidech vyvolat pouze stud a pocit provinění za to, že celý život přehlížejí postižené osoby a nevěnují jim nic více než pohled lítosti. Jak jinak je po té možné film ohodnotit zle, že? Jediný klad v tomto snímku je herecký výkon Stevena Robertsona, ale jinak film kromě obrovských klišé viz Michael a ošetřovatelka nebo Rory a ukradené auto nemá nic o co by se mohl opřít! pouze o myšlenku soucitu s lidmi, kteří neměli takové štěstí jako většina z nás! U hodnocení filmu by se uživatelé měli zamyslet nad tím jestli doopravdy hodnotí film nebo omlouvají svou nečinnost pro tuto komunitu soucitem a pěti hvězdičkami!

Jak se Aleš potkal s Harry Potterem (2007) (amatérský film)

Psát o tomto projektu, že to je sračka a podobné komenty je zbytečné pokud nemáte pochopení a nedokážete ocenit ani snahu postiženého člověka tak je mi vás líto. Snímek je velmi slušný na to kdo ho měl v režii a vzhledem k tomu, že to je prvotina budu fandit Alešovi dál ať se mu daří a takových snímků udělá klidně ještě dvacet! 60%

Neznámý (2011)

Od začátku do konce film určitě diváka pobaví pokud neviděl Bournovu trilogii, pokud ano zjistí že je to obyčejná vykrádačka a nic jiného! Žádné nápady navíc, které by film okořenily, ba naopak ještě jich ubývá! 50%

Kung Fu Panda 2 (2011)

Souhlasím s joehot druhý díl je mnohem dospělejší a řekl bych, že i vtipnější a od začátku do konce baví! Žádné hluché scény a pro dětské publikum tento rok zatím to nejlepší!

Dva na cestě (1967)

Věrohodný až chvílemi doslova skutečný příběh mnoha párů v podání hvězd jako jsou Audrey Hepburn a Albert Finney, provází tento příběh velmi plynule, dokonalý mix dramatu a komedie tomuto snímku dodává opravdu skvělý nádech!! ŠKODA ŽE DNES SE TAKOVÉ FILMY UŽ MOC NETOČÍ... 90%

Super (2010)

JFL- Jsi idiot ??? co to má být za komentář???Nechápu jak ti mohli dovolit psát vůbec nějaké !!! Pokud píšeš o looserství, měl bys sis to po sobě předčíst!!! Pardon, až uvidím film přepíši to . Nezapomeň si k ostatním komentářům vzít slovník cizích slov!

VALL-I (2008)

Pixar musí být pyšný na tento snímek, protože po Toy story a Autech konečně přišli s něčím, co je více než vtipný animovaný film s výbornou animací, ale konečně dodal pořádný a poučný příběh, který oslovil velmi mnoho lidí a budoucích fanoušků. Wall-I je velmi dobře zpracován poutavým příběhem mezi dvěma roboty a nečekal jsem, že by mě tento příběh mohl takhle chytit doporučuji každému, který chce vidět pořádný a jedinečný animák, atˇsi pustí tento!!!myslím si že Pixar dlouho nenatočí něco jako je toto!!dávám 100%

Slečna zamilovaná (2009)

Absolutně průměrná komedie, chvílemi i dost podprůměrná, ale musím dát tři hvězdičky a to za scénu s koněm a s hasičskou hadicí, to mě doopravdy pobavilo.dávám 50%