Strážci - Watchmen (2009)

WATCHMENalší zfilmovaná a velmi úspěšná adaptace komiksu od Alana Moora.....až když sem viděl tento film podruhé tak sem si uvědomil,že je velmi bohatý a komplexní a je určitě nejlepší komiksové zpracování poslední doby a jen tak ho něco určitě nepředčí.už neni co dodat .......

Spirit (2008)

Žádal bych peníze zpět po konci kina, kdyby to šlo.....bohužel.Pokud cokoliv čekáte od tohoto filmu jediné čeho se dočkáte je zklamání z hereckých výkonů,děje a všeho ostatního.Jediný klad tohoto filmu je vizuální stránka, proto dávám 20%.Nejhorší zpracování komiksu co jsem kdy viděl!!!!!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsnovi to je prostě absolutní klasika mezi seriály není nic kultovnějšího !!! jsou prostě nejlepší a dokazuje to počet natočených řad.....víc není co dodat.. 10/10

Dokažte mi vinu (2006)

Souhlasím s balonem,toto byla Dieslova životní role kde konečně ztvárnil pořádnou hlavní roli,určitě se na to vyplatí podívat dávám 75%

Tráva (2005) (seriál)

TRÁVA:naprosto dokonalý seriál na který se můžu koukat dokola.Kdyby bylo prodávaní drog tak jednoduché a tak vtipné mohl by to dělat každý!!!!!Tráva je neuvěřitelně dobře sladěná,jak drama tak komedie i kriminální části jsou prostě skvělé a to nemluvím o úvodní znělce ta je velmi chytlavá a melodická.Tento seriál DOPORUČUJI

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

STRACH A HNUS V LAS VEGAS:Úžasnej velkej dlouhej trip. První hodinka filmu je naprosto bravurní, vtipná a řádně v rauši. Druhá polovice filmu už jede v trochu klidnějším už jen čtyřhvězdičkovém tempu, ale i přesto je tento film naprosto vyjímečný. Pro někoho možná k smrti nudný, ale pro jiného super zážitek. Velice osobitý a reálný pohled do mysli narkomanů.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Velmi kvalitní seriál , který si do třetí série udržuje svůj nadstandart , co se týče vtipu a poučení.Neměl bych zapomenout na výborný pěvecký doprovod v celém seriálu a skvělé herecké obsazení, ale proč čtyři hvězdičky ???Čtvrtá a pátá série dost upadá co se týče příběhu , hlavě vtipu a hereckého obsazení.Přesto doporučuji se na pár dílů podívat dávám 75%

Fontána (2006)

FONTÁNA:V tomto snímku sem si neměl na co stěžovat.Možná že trošku méně konkrétnosti by nevadilo ale myslim si že se od začátku do konce bylo na co koukat a ze děj se velmi dobře přeleval ve všech dobách ve kterých se film odehrával....a musim říci že sem si poprvé všiml pořádného hereckého výkonu Hugh Jackmana.Do té doby sem si myslel že to je pouze další průměrný herec k režiji Darren Aronofsky se opět předvedl toto dílo může opět připsat ke svým klenotům jako je pí nebo Requiem za sen.

Joey (2004) (seriál)

Joey: nechápu proč ho v Americe lidé odsoudili,je to vtipem nabitý sit-com Matt LeBlanc dokázal že i jedna šestina z přátel dokáže řádně pobavit, proto si u mě za to vysloužil 80%