Gravitace (2013)

Místy jsem se přistihla, že zadržuji dech...s otevřenou pusou :-), cítila jsem tlak, svíralo se mi srdce... Jen málo filmů dokáže být takhle intenzivních, opravdu mě to dostalo!

Nejhorší máma na světě (2012) (seriál)

Baví mě sledovat některé ty neuvěřitelně neuvěřitelné matky :-D. Občas by opravdu potřebovaly ne psychologa, ale psychiatra!

Osvícení (1980)

Můj první horor. Bylo mi asi 11 a doteď si pamatuji pocity, které jsem u sledování měla. Kdo by to byl řekl, že za pár let bude King mým nejoblíbenějším tvůrcem :-D

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Řekla bych, že jediný současný seriál komerčních televizí, na který se dá trochu koukat. Skvělí herci, vůbec to není až tak hrozné.

Slečna zamilovaná (2009)

Jednoduchá oddychovka pro nedělní odpoledne. Když vypnete mozek a nic extra nečekáte, docela se pobavíte :-) Sandře to tady sice nesluší jako obvykle (šílený účes), ale roztomilá je pořád stejně :-)

Sestra (2012)

Viděno na Febiofestu. Mám pocit, že mi tam něco chybělo, ale celkově film zanechal opravdu dobrý dojem. A Gillian Anderson potěšila :-)

Smrtící léčba (1996)

Po všech těch komentářích tady a špatném hodnocení jsem čekala mnohem horší film. Nakonec sem byla příjemně překvapená. Vůbec to není tak hrozné. Naopak, rozhodně jeden z těch lepších tohoto druhu. Chvílemi jsem byla opravdu napnutá jak kšandy :-)

Volte mě! (2012)

Zaujal mě Dylan McDermott - tenhle herec měl hrát nového Bonda a ne Daniel Craig!