Dredd (2012)

paradni podivana pokud opomenu že v minulosti byl natočen stejný film tak pro dnešni generaci musí byt tento film kultovní

Bronson (2008)

Filmová kamera mne ze začátku více než příjemně překvapila styl jakým se režisér ubíral se sice pomalu vytrácel což je škoda, zato naopak hudba je perfektní a i když film místy připomíná mechanický pomeranč nemůže se mu rovnat.

Iron Sky (2012)

Pro mně kvalitní bečkový film , satiristicky pojatý s velice příjemnou myšlenkou a lehnou davkou humoru :)

Král videoher (2006)

Nechapu proč jsou tyhle filmy tak podcenovany když jejich ukolem je rozesmat ! a tady se to splnilo na vice nez 70% a neni to zadny trapny humor

Hunger Games (2012)

Jediné co je na tomto filmu dobré je nápad a ten je taky převzatý od Battle royale takže i když si někdo nadul peněženku takovým filme je třeba smeknout před ním ale né před filmem ..

Griffinovi (1999) (seriál)

přidávám se k názoru kocoura.. od pozdějších serií pro mně lepší než simpsons

Iron Man 3 (2013)

Iron man - super iron man 2 - trochu pokulhával ale pořad hodně dobré, iron man 3 nečekal jsem od něj nic a přijemně překvapil, jen by mně zajímalo na jakou teplotu se rozpálili když trhali jeden oblek za druhým na které nestačilo ani thorové kladivo z avangers. Jinak velice příjemná podívaná :)

Elysium (2013)

Už jen že tento film natočil Neil Blomkamp, mně naplnilo očekáváním něčeho podobného jako je district 9. Bohužel v žanru chybí "Romantický" Sci-fi scény až na pár výjimek super ale pokud jde někdo na film v žánru sci-fi tak se nechce 20 minut ze 100 dívat na oduševněly ženský blábol u kterého ženy plačou. Možná to bude rozporuplný film roku za mně ale palec dolů