Signál (2012) odpad!

A je to tu,další Česká filmová pí..vina s přiblblým Vojtou Chujem,každopádně jakožto hlavní partner má Nova aspoň co hustit do svých věrných v podvečer od soustruhu se vracejících diváků.

Machete zabíjí (2013)

Já doufám,že ve vesmíru nám Machete ukáže zač je toho ostří jeho oblíbené zbraně,jelikož dvojka je trošku blábol.

Tábor Sleepaway 2 (1988)

Aha chápu,jednička byla pouze příprava na druhou jízdu s Angelou,tak v tom případě ano,protože je to výborná dvojka:-)

Mamma Mia! (2008) odpad!

Obrovský omyl,ABBA a její songy mají zůstat na LP a ne děsit lidi v něčem takto odporném.

Vrah Rosemary (1981)

Zlatá 80tá léta,dokonalý slasher. Super detailní vraždy,vrah co má koule,napětí,atmosféra a hlavně žádný blbý blondýny plný silikonů. Takováhle nádhera se dnes již netočí,protože to nikdo neumí,doba je zkrátka slasheru nepřející.

Babovřesky (2013) odpad!

Po dlouhé době film co jsem nedokoukal a po hodině jsem ho vypnul,vrchol trapnosti,režisér nemá ani Trošku soudnosti,hnůj.

Re-Animátor (1985)

Povinnost vidět pro každého fandu žánru.Hawng

Letní tábor hrůzy (1983)

Zdejší komentáře mě navnadily na super slasher z 80tých let,pedofilní kuchař,vraždy,šokující závěr. Realita byla dost jiná,kuchaříček zhyne po pětí minutách,vražd je asi stejně jako ve všech dílech Ulice dohromady a navíc se dějí mimo obraz,šokující závěr každý vytuší v polovině filmu. Takže srovnání s genialitou Pátku 13. není opravdu na místě,na ten prostě nic nemá.