Vrah s chromovou maskou (2011)

O něco horší,než první díl.Gore stále zůstává dokonale natočeno a o to v tomhle filmu běží především.

Noc hrůzy (2011) odpad!

Holčičky mají Stmívání,chlapečkové a jiní ubožáci tento debilní paskvil. Jsem rád,že mi není 13 let,abych si rochnil nad touto debilitou a nebo nedejbože ji dával 4 hvězdy.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Dobrý nápad,ale nevyužité,škoda a obrovská.Stejně doporučuji shlédnout.

Srbský film (2010) odpad!

Opět další film,který má lepší pověst,než skutečně je. Dvě scény jsou sice opravdu hardcore,ale tímto končí,vše ostatní již zde bylo a zábavnější. Nicméně zároveň prosím další díl již ne.

Lidská stonožka (2009)

Zajímavý nápad,pár nechutností a vlastně hodně nudy,dvojku si dám,tak za rok,až na tohle zapomenu,třeba se budu bavit víc.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Takřka stejné jako jednička,jen je zde více postav,vtipných hlášek a mááálo akce,sakra přitlačit na pilu,sehnat Seagala a je to dokonalé. Opět musím říci bohužel,snad to vyjde u trojky.

Disturbia (2007)

Thriller pro mlaďochy,pro ostatní průměrná zábava.

Kruh (2002)

Celkově má originál daleko větší koule,tohle je prostě jen další americký remake,jen ne tak otřesný.

Lovci lebek (2010)

Producent:Tak skupinko,tady máte pět stovek,běžte do lesů a natočte nějaký hodně drsný film,pak to sestříháme,hodíme na DVD,on to někdo koupí a vyděláme na tom balík. Colapso:Hihi koupil jsem to,stálo to 10Kč,tak snad natočíte dvojku:-)

Doktor Hollywood (1991)

Od úvodní písně po závěrečné titulky dokonalá romantická komedie.