Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Soudruzi , tohle se vám tedy opravdu hrubě nepovedlo (jako spousta jiných věcí) a snad neznám jiný seriál , který by mě více iritoval! Seriál 5%

Sexy ptáci (2001)

Prcičky po francouzsku , ale o dvě třídy hůře provedené ;-) Film: 44%

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Excelentní podívaná nabízející unikátní záběry krás naší matičky země od krále přírodopisných dokumentů pana Davida Attenborougha , která shodou okolností právě vyšla na DVD a já jsem se stal hrdým majitelem této fantastické série! 100%

Útok z hlubin (1999)

Téměř dokonalé béčko s dobrým obsazením , slušnými triky , perfektním ozvučením a kupou výborné akce! Moje hodnocení je čistě subjektivní a prot ho berte s rezervou , tak jako já tenhle film. ;-) Film: 81%

Lepší pozdě nežli později (2003)

Nemůžu si pomoci , ale mě dvojice Jack Nicholson - Diane Keaton okouzlila a přesvědčila natolik , že jsem jim spolknul celý film i s navijákem. Velmi příjemná romantická komedie o lásce a konfrontaci dvou věkově odlišných generací. Film: 80%

Určitě, možná (2008)

Netradičně vyprávěná romantická komedie , ve které je skoro vše na svém místě , až na ten poněkud pomalejší rozjezd. Film: 84%

Hvězdný prach (2007)

Čarokrásné pohádkové fantasy protkané jemnou romantikou ,několika opravdu vtipnými scénami a zakončené výborným finále. Film ohromě podpořily velmi dobré herecké výkony všech hlavních protagonistů , výborné kostýmy , masky a hlavně excelentní hudební doprovod! Nesmím opomenout na závěr ,že další důležitou devízou snímku je fakt , že dokáže neuvěřitelně chytit za srdce a udržet pozornost diváka prakticky od začátku do konce. Film: 91% , OST: Ilan Eshkeri - 92%

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Vizuálně labužnická fantasy , plná úchvatných masek a roztodivných postav , vynikajících soubojů a trikových orgií (ani se nechce věřit , co se dá s tak "malým" rozpočtem dokázat) , která ovšem pokulhává v notně klišovité zápletce , některých dialozích a mírně natahovaném závěru. Musím ovšem smeknout nad neutuchající fantazií Guillerma del Tora , která nezná mezí a posouvá celý snímek do další dimenze lidské představivosti. Vřele doporučuji! Film: 76%

Americký gangster (2007)

Ridley Scott a jeho oblíbenci a ikony současné kinematografie Russell Crowe a Denzel Washington opět nezklamali a společnými silami vytvořili vynikající , skutečnými událostmi inspirovaný snímek , který je lahůdkou pro fanoušky "gangsterek" , ale na své si přijdou také všichni milovníci poctivého filmařského řemesla , do kterého Americký gangster jednoznačně patří. Vřele doporučuji! Film: 91%

Invaze (2005) (seriál)

Po dvanácti dílech mám už nutkání provést jakési "mezi hodnocení" a zatím musím uznat , že se jedná o velmi kvalitní spíše komornější sci-fi podívanou , která ovšem chvílemi až moc zabrouzdává do roviny rodinných vztahů a tím působí mírně rušivě vůči té hlavní sci-fi rovině. Tak jsem se dostal ke zdárnému konci seriálu a nutno říci , že mi zbytek dílů chutnal podobně jako ty předešlé , ale ten poslední i s otevřeným koncem se mi trošku zadrhnul v krku a tudíž musím jít s hodnocením mírně dolů. Celkově se ovšem jedná o velmi povedený sci-fi seriál o lupičích těl z vesmíru , který mohu s klidným svědomím doporučit. ;-) Seriál: 79%