Pod kontrolou (2004)

Já jsem asi jinej, ale mě se to fakt moc líbilo. Viděl jsem to vícekrát, takže když jsem dal poprvé pět hvězd, říkal jsem si, to změním až to uvidím příště, ale ne. Pořád se mit to líbí. A Liotta rozhodně není špatnej a nikdy nebyl.

Případ číslo 39 (2009)

Renee, kterou mám jindy hodně rád, je tady trapná až hanba. Horory nejsou její šálek kávy. Cooper naopak skvělej a jeho scény se sršni jsou to nejlepší s filmu (ikdyž sršeň vypadá jinak). Celkový dojem kazí spousty non sences, jinak dobrý

Plnou parou vzad! (2002)

Nechápu, jak může někdo napsat, že viděl prvních pár minut, pak odešel a dal odpad. Film přeci relevantně po pár minutách ohodnotit nelze. Neřeknu po půl hodině nudy, o tom už by se dalo polemizovat., ale po pár minutách. ..?

Ricochet: Odražená střela (1991)

Celkový dojem zkazili nesmysly co se logiky týká. Napr.: nechápu proč na začátku ta ženská smam přiběhla pod zbraň hlavnímu záporákovi? apod.

Čas zabíjet (1996)

Tak tohle se mi moc líbilo. Normálně McConaugheyho nesnáším, ale ať se předsudkuji jak chci, tady byl zkrátka skvělej. Jen mě trošku mrzí, že nevošounil Bullock... ale v poho.

Anakonda (1997)

JeLo fakt není hezká a fakt to není herečka!

Nelítostný souboj (1995)

Jak super film, který má jasně na pět hvězdiček, posere totálně debilní konec. scénka na letišti je přetažená, odhadnutelná a vypadá jak ze špatného westernu.

Plán 9 (1959) odpad!

film od legendárního sračka režiséra. najdou se tací, co dají i několik hvězdiček, protože je přeci cool, dát takovéto legendně hvězdičky. pro střízlivé - rozhodně nekoukat!!