Román pro muže (2010)

V případě tohoto filmu naprostou souhlasím s Enšpíglem. Úplně mě sere, když film, ještě ani není pořádně v kinech a už tady rádoby odborníci tipu Tosim nebo Hellboy hodnotí a píší jaká je to sračka. A to jen z toho titulu, že je to české a má to silný marketing. Bohužel se potom stane, že dalších tisíc oveček zde, toto hodnocení okopčí a hodnocení krapet změní, ale jinak to samé. Proto nelze na CSFD brát hodnocení nových českých filmů vůbec vážně.

Krtek a sněhulák (1997)

Sněhulák je nejlepší díl, vždycky je mi ho hrozně líto, ale nakonec to dobře dopadne, protože krtek je fiškus. Jupíí

Občanský průkaz (2010)

Moc zdařilé. Vynikající atmosféra a děj mě vtáhl, chvílemi mě některé postavy děsně sraly, jakoby bych je znal doopravdy. Měl jsem chuť rozbít hubu Dulavovi a ještě Koptovi. Hrozná doba, ale přesto v něčem hezká. Tím nechci říct, že bych to vracel, to ne.

Opravdová kuráž (2010)

Skvělý western. Drsný, nadsazený a velmi koukatelný (myslím tím skvělou kameru). Hudba je pěkná, ale přijde mi jakoby k jinému filmu. Přesto se ptám: proč jsou tu borci(možná borky - do profilů nekoukám), kteří napíšou jak celý komentář česky jen název filmu anglicku? Např: Jeff Bridges to dal hodně vysoko, fakt hodně. Coenovi zase TRUE GRIT dodali potřebné koule... Vždyť je to úplně nelogický. To rovnou můžu napsat: Bla, bla, bla (česky), Bla bla (anglicky), bla bla bla (česky).

Uvnitř tančím (2004)

Velmi zajímavý film. Někdo říká kýč někdo zase citový vyděrač. Mě to tak nepřijde - kýč si představuju úplně jinak a citový vyděrač? Koho ten film vydíral, prosím, mě tedy ani náhodou. Skvělý výkon zejména Stevena Robertsona a velmi krásná Romola Garai to celé podtrhují. Fünf.

Červený traktůrek (2004) (seriál)

Miluje to můj syn a občas se směju i já. Pan Jonáš je opravdu trotl.-)

Big Lebowski (1998)

Miluju koberce, tak možná proto miluju tenhle film. A vůbec nejradši si přitloukám laťku za dveře resp. před dveře, aby se ke mě nikdo nedostal.

Havárie (1985)

Tohle se mi líbilo a pokud jste někdo fanoušek Oldy Návratila jako já, tak si tohle pořiďte.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Je hrozně jednoduché napsat jaká je tohle komoušská sračka. Ale většina z těch mladejch cápků tady vůbec neví jak těžké bylo tehdy cokoliv natočit a ikdyž tohle tehdejší režim moc neprudí, stejně palec nahoru.