Vesničko má středisková (1985)

Podľa mňa asi najlepšia komédia, ktorú som kedy videl, s vynikajúcimi hereckými výkonmi. Naozaj skvelý film, ktorý sa dá pozerať stále a právom patrí k tomu najlepšiemu čo bolo v Československu kedy natočené.

Hledá se Nemo (2003)

Asi zatial najlepší animák, ktorý bol kedy natočený. Go, Nemo go...

Predátor 2 (1990)

Predátor je späť, a ešte horší, čo si človek už viac môže priať. Je to paráda, ale Alien vs. Predator- čo to preboha bolo? Tak slabý film si Predator naozaj nezaslúžil.

Rocky (1976)

Film, ktorý dostal Stalloneho na výslnie, nominácia na oskara je to príkladom. Výkon začínajúceho S.Stalloneho nepatrí určite k najlepšie zahraným rolám, ale u neho to bola asi najsvetlejší okamih v jeho kariére. Film je presne o americkom hrdinovi, ktorý sa z ničoho stane slávnym, ako obvykle býva v každom pravom USA- filme. Rocky patrí právom k najlepším filmom s boxerskou tematikou, a verím že je lepší ako nedávny Million dollar baby. Je to film, ktorý si treba pozrieť a hudbu si treba poriadne vypočuť, lebo je naozaj skvelá.

Smrtící epidemie (1995)

Perfektný film, perfektný Hoffman, perfekná opica a ten vírus... Film je zaujímavý od začiatku až po koniec. Výkony hlavných postav su výborne, ale Dustin je jednoducho extratrieda.

Pavučina snů (2003)

King je jednoduchou ťažký. Film, ktorý mohol dopadnúť o mnoho lepšie. Atmosféra filmu nieje zlá, až na pár maličkostí je niekedy až hororová, ale nedá sa vytknúť ozaj pár nepodarených vecí. Striedanie minulosti s prítomnosťou nefungovalo tak ako by malo, mimozemštan pripomínal skôr chodiacu figurínu, ktorá padla neviem do čoho. Skrátka je to na smiech. Čakal som od toho viac, hororový thriler je dobrá kombinácia, ale treba na nej vedieť pracovať, a to sa tu nestalo.

Noční jezdec 2010 (1994) (TV film)

K tomu to filmu naozaj nemám čo povedať. Povedzte mi kto to mohol natočiť? Určite nie človek...

Daredevil (2003)

Ničím neprekvapil, vačšinou nuda, ešte raz nuda. Jediným ktorý ostal na úrovni bol Collin Farrel ako neomylný B. - vždy do čierneho.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Nie som asi jediný čo od tohto filmu čakal viac. Votrelca som si vedel predstaviť oveľa v lepšej forme, ako bol v tomto filme. Predátor vypadal ako by bol 20 rokov na dôchodku, a jediné čo mu chýbalo bol vozíček. Ľuda v tomto filme, hrali vôbec, lebo sa len tam prechádzali. Hlavná hrdinka zabije votrelca s obyčnou tyčou? Atmosféra filmu - žiadna. Sklamanie, sklamanie a ešte raz sklamanie.

Rudá planeta (2000)

Expedícia na Mars, ktorý zožrali malé svietice chodiace komáre. Zaujímavý nápad, ale nediahnutý, výkony hercov nulové, pointa žiadna, ale sci fi je sci fi, a preto 1 * naviac. Ako letná pohodovka stačí.