Saturnin (1994)

Hezká komedie s pravým suchým anglickým humorem. rozhodně za čtyři hvězdičky MILOUŠI! A slez z toho stožáru. :-)

Hněv duší (2004)

Slušný horor. Chvílemi příliš vláčný a utahaný. Musím přiznat, že jsem se dokonce několikrát i lekl. rozhodně bylo zajímavé zapasování hororu do období, kdy po Americkém divokém západě proháněli Kovbojové svoje mustangy, ale na průběh filmu to nemá skoro žádný vliv(bohužel). Škoda také trochu křečovitého konce. Nezdá se Vám, že jeden z vojáků, kteří zastřelili posledního ze skupiny Williama vypadal jako ředitel banky, kterého úplně na začátku filmu zastřelili? rozhodně zvláštní. I tak si ale Mrtví ptáci (doslovný překlad) zaslouží opravdu průměrné tři hvězdičky.

Láska na hlídání (2004)

Tak tenhle film mě orpavdu zklamal. Katie Holmes byla jediná věc, na kterou se dalo koukat. Nejlepší na filmu byla opravdu krásná hudba. Jinak opravdu pochybuji o smyslu tohoto snímku. Co víc dodat, hloupý film na odreagování maximálně za dvě hvězdy. :-/

Nejhorší obavy (2002)

Hodně povedený film s výbornými hereckými výkony. Byl jsem naprosto nadšen, i když byl z veliké částizaměřený politicky. Opravdu jsem byl mile překvapen a myslím, že tenzo fil je jeden z nejlepších svého žánru. rozhodně dávám pět hvězdiček a škoda, že nemůžu víc!

Trestná lavice (2005)

Pěkný průměrný film se slušným Sandlerovým výkonem a opravdu dobrými gagy. Škoda jen hloupých chyb: při couvání s Bentleyem narazí zadkem do policejního auta velkou rychlostí, v dalším záběru je zadek Bentleye nepoškozen, po převozu Crewa do věznice je vykopnut z autobusu a díky dopadu má od země oranžová celá záda bílé kombinézy, v dalších záběrech je bílá kombinéza úplně čístá... Film je na tři hvězdičky, ale pro Sandlera mám slabost a překvapil mě, že šel do takového filmu, takže dávám čtyři.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Hodně průměrný film, ale protože mám pro Sandlera slabost, dávám tři hvězdičky s odřenýma ušima. :-)

Noční let (2005)

Hodně dobrý takřka bezchybný thrillerový snímek, který překvapil především tím, že byl silně psychologický, přičemž jej natáčel tvůrce hororů Vřískot a Noční Můra v Elm Street, jestli můžete, jděte na něj do kina, i když s nijak výrazným hereckým osbsazením velice dobrý film, kterému se nebojím dát pět hvězdiček bez výčitek svědomí.

Děti z Duranga (1999)

Průměrný snímek samozřejmě se spoustou chyb vhodný především pro malé diváky s dobrodružnou povahou. Pro dospělého těžko pochopitelný film s hodně přehrávajícími herci(možná to tak má být) a nijak zvlášť nápaditým dějem, pro děti hezký dobrodružný film plný všeho, co k jejich věku patří. Proto ne dvě, ale tři hvězdičky.

Něco jako láska (2005)

Lehce nadprůměrná komedie s rychle plynoucím jednoduchm dějem, a přesto má v sobě něco, co mě donutilo se dívat až do konce. Hudba ve filmu je také pěkná a výkony herců jsou neméně příjemné. 4tyři hvězdičky s odřenýma ušima. :-)

Primadona v ohrožení (2002) (TV film)

Pro mne atipické psycho drama plné nenávisti, pomsty, ale bohužel i chyb. Zde je jedna z nich: Když jede Jeininina šéfová v autě a má poruch, tak v záběru v autě se kouří z kapoty, ale když je záběr na auto z venku, po kouři není ani stopy. Jinak spíše průměrný film s nevýraznými hereckými výkony, ale zase s nepříliš předvídatelným dějem. Hudba provádějící film také není špatná, ale to záleží spíše na vkusu člověka. film je na dvě a půl hvězdičky či na 65%, ale díky slušnému scénáři dávám hvězdičky tři.