Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Docela povedený seriál, který ale podkopává dějovou linii výborných filmů. Pokud se člověk přenese přes tento parazitující efekt, dostane dobrý příbeh o lidech na utěku před osudem navíc se sexy robotkou.

Americký táta (2005) (seriál)

Mnohem mnohem lepší než family guy. Tady nejde jen o hromadu poslepovaných gegu v nijakém ději. Americkej táta je podobnější simpsonům ale s černějším humorem.

Cleveland show (2009) (seriál) odpad!

Hloupé, urážlivé, nevtipné, rasistické a naprosto zbytečné. Vtipy typu mluvící medvěd.. Nechápu co na tom američané vidí.

Hunger Games (2012)

Jako doplněk ke knize to není špatná věc, ale na samostatný film jsou obsáhlé informace hodně nedostačující a nedotáhlé. Je to škoda, protože kniha je opravdu dobrá a mohl podle ní být parádní film.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

S každým novým dílem lepší, vtipnější a podobnější "dvěma a půl chlapům". Charlieho humor mi chyběl a teď je konečně zpět.

The Hobbit (1977) (TV film)

Pokud se přenesete přes prapodivnou animaci .. tak kromě vypuštění části s meddědem se drží knihy skoro přesně a tak to má být.

Medvídek Pú (2011)

Nejhezčí film o opravdovém absťáku.

Paralelní svět (2007) (TV film)

Kde Nova tyhle "filmy" pořád bere? Kvalitou to odpovídá špatnému dílu Krajních Mezí roztáhlého na hodinu a půl, ale i přes některé horší momenty a efekty minulého milénia je to pořád lepší než kousky od Asylum.

Spirit (2008)

I když se jako Sin City tváří .. jeho kvalit zdaleka nedosahuje.

Nezvratný osud 5 (2011)

Předem jsem byl skeptickej k tomu že vzor předchozích filmů už je vyždímanej natolik že pětka prostě bude naprostej propadák, ale zasazení do času před a v době prvního dílu spolu s dramatičtější atmosférou táhnou kvalitu těsně za úroveň jedničky.