• Fantasy

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Rozhodně lepší jak první. Na první pohled je vidět, že del Toro měl volnější ruku než u prvního dílu. Do teď nevím jeslti jsem fandil Hellboyovi nebo princi Nuadovi.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Po shlédnutí jsem odcházel z kina celkem spokojeně, jakožto čtenář Harryho Pottera mi sloužil film spiše jako obrázková příloha. Sice jsem si všiml těch milionů věcí, které ve filmu chybí, ale nějak jsem to oželel. Na druhou stranu pro člověka co nečetl knihu to musí být naprosto matoucí a nepřehledné. Jinak závěrečný boj ve 3D provedení - velmi mocné!

Transformers (2007)

Dobré efekty, dobrá akce, dobrá hudba, to je ale vše. Jinak mi tento film přišel jako typciky americká blbost. Naprostý moula a outsider sbalí největší kočku v zemi díky válce robotů, jejichž jména v českém znění znějí spíše směšně než úctihodně.

Maverick (1994)

Tohle je nejlepší pokerovej film co jsme viděl a pochybuju, že uvidím lepší.

Legenda o Mulan (1998)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek vůbec. Dívka která naprosto proti všem tradicím středověké Číny porazí ohromnou Hunskou armádu a tím zachrání celou Čínou i svého otce.

Úžasňákovi (2004)

Parádní film, ze světa komixových hrdinů.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Nezklamali, smál jsem se od počátečních titulků až do úplného konce :-)

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Kdo nikdy nehral Final fantasy bude mit v pribehu asi hrozny zmatek, ten mu ale vykompenzuji dokonale souboje a vyborne animace...

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Ach jo, za vsim hledej zenu... I zde to zkazila romanticka zapletka s retardovanou mamutici Ellie, bohuzel to nezachrani ani hastereni dvou bratru-vacic. Nemuzu si pomoct ale i grafika mi prisla dost odflaknuta... S originalni jednickou nesrovnatelne. Skoda :-(