• Fantasy

Blade 2 (2002)

Na Bladea jednicku se to nehrabe, ale i tak to je dobry film...

Dračí srdce 2 (2000)

Bohužel s jedničkou se to nemůže měřit ani náhodou, škoda, tomuto filmu jsem dost fandil.

Malá mořská víla II: Návrat do moře (2000)

Další pohádka vezoucí se na popularitě svého předchůdce, jehož kvalit zdaleka nedostahuje. Ale zase tak hrozné to není, minimálně koukatelné to je :-)

Beowulf (2007)

Graficky spracované velmi dobře, lidské předlohy se v tom krásně rozpoznají, bohužel příběh mi přijde tak nějak prádzný a když jsem o tom pak přemýšlel tak se mi vlastně tenhle film moc nelíbil.

Merlin (1998) (TV film)

Pro mě zatím nejlepší film o artušovských legendách...

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Jedna hvězda stále za tu kočku v hlavní roli. Bohužel na tu druhou to nemá ani ve snu. Písně jsou trapné a to sólo, co si tam vystřihne Zac Efron s rádoby dramatickým nádechem, byl nejlepší vtip celého filmu. Prostě trapné, stupnidní, a ještě horší jak jednička.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Jedna hvězda za tu kočku v roli Gabrieli a druhou za pokus předhodit dnešní mládeži netradiční žánr, i když v trapném provedení vykreslující americké děti jako dokonalé bytosti. Co ale od Disneyho čekat, že?

King Kong (2005)

Jurský park, Pán Prstenů, King kong a Indiana Jones no opravdu prvotřídní slátanina, nevím co si Jackson sliboval.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Začátky jsou vždy nejtěžší a myslím, že se toho Chris ujal dobře. První díl má být pohádkový úvod do Harryho života a myslím, že to se povedlo.