Pod kupolí (2013) (seriál)

Celkem povedená adaptace dobré knihy, najde se tam i napětí, člověk přemýšlí co bude v dalším díle, což není moc časté.

Zabíjení po česku (2010) (TV film) odpad!

Vondráčku, Vondráčku, eura tě nepálila viď ty dokumentaristo. Je mi smutno, že prodejné nuly jako ty vůbec existují. Měl by ses styďet.

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

K nedělní snídani je to dobré, jinak spíše sonda do výprav bandy dementů za "dobrodružstvím". Hlavně neustálé zbytečné záběry na xichty z kamer na tykadlech jsou spíš k pláči.

Lidská stonožka 2 (2011)

Kvikot přecitlivělích trubců níže jen dokresluje nespornou kvalitu díla v rámci jeho škatulek.

Carrie (2013)

Modernizovaná verze klasiky, nepovedlo se to, trapné od začátku do konce, žádná atmosféra, žádné vtažení do děje, sterilní tuctový shit.

13 hříchů (2014)

Taková průměrná podívaná, neurazi, nenadchne, vleče se to.

Storm Warning (2007)

No, nebýt toho dementního manžela, který jako dement vypadá i se jako dement celou dobu chová, asi by to bylo lepší, takto jsem se soustředil prakticky jen na to, kdy konečně ten vohnout zhyne, ale dlužno řict, že nasrané výrazy francouzské děvy jsou taktéž velmi komické. Hvězdu navíc ovšem dávám za netradiční provedení "pásu cudnosti".

V pasti - Katka (2001) (TV film)

V pasti, do které se dostala jen a jen sama, mám zcela nulovou empatii k "lidem" jako tito. Dojatí pokrytci s palbou hvězdiček jsou k smíchu, běžte se dojímat mimo obrazovku, on vás ten modní humanismus přejde, protože o nic jiného tady nejde. Třeštíková jí taky jen doluje pro výdělek, alespoň je ta existence k něčemu dobrá.