Slepota (2008)

A> "Nepotrebujem vedieť ako vyzeráš." B> "Ako sa potom spoznáme?" A> "Poznám tvoju povahu aj bez mena...a to je naša pravá podstata, nemám pravdu?"

Temné vzpomínky (2008)

"Shake your hair girl with your ponytail. Takes me right back (when you were young)".

Americký zločin (2007)

"Videli ste niekedy Sylviu plakať?" "Hovorili , že nemá v sebe kúsok citu, ale..ja som vedela že má. Predtým som ju videla plakať. Myslím, že potom už neplakala preto, lebo v sebe nemala už žiadnu vodu."

Náhradníci (2000)

"Bolest přejde. Ženský obdivujou jizvy. Sláva je věčná!"

Mise (1986)

"Keby som mal v sebe toľko viery, že by som horou pohol, ale nemal by som v sebe lásku, bol by som ničím. Keby som obdaroval biednych všetkým čo mám, nakŕmil ich a dal by som upáliť svoje telo na hranici, ale nemal by som v sebe lásku, som odsúdený na ničotu, som ničím. Láska trpí dlho a je láskavá. Láska nie je závistlivá, nepozná chvastúnstvo a nie je pyšná."

Rolling Stones (2008) (koncert)

Keith: " I don`t think on stage - I feel. Once you up there you do what you are. You`re not thinking. When we got up there..pfff..we are in our own little zone."__Q: "Who is the best guitarist, you(Keith) or Ronnie?" Keith: "There is no such a thing. Nobody is interested being best." Q: "He said he is definetely the best..." Keith: "Ohh, I know he say that. But I know the truth. We both pretty lousy, but together we`re better than ten others!!!"

Vanilkové nebe (2001)

"Každá ubiehajúca sekunda je ďalšou príležitosťou to všetko zmeniť"