Pravá blondýnka (2001)

Zajímavý nápad hodit přihloupou a typickou americkou královnu střední školy na Harvard. Sympatické je, že se nevzdává a nehází flintu do žita, navíc občasný vtípek osvěží děj.. Pro odlehčení super, kdyby ovšem hlavní hrdinku neztvárnila Reese Whiterspoon, tak by mě film ničím zvlášť nezaujal..

Pravá blondýnka 2 (2003)

Snaha tvůrců vytěžit z původního průměrného filmu něco víc se zjevně nepovedla. Přestože je Elle opravdu hloupá, tak je hrdinkou, a navíc přímočaré vtípky, které nejsou vůbec vtipné, mi nedovolují jinak, než dát jednu hvězdičku. Je mi líto, ale tento film mi nestál ani za to, abych ho dodívala do konce..

Kalhoty v pozoru (2000) odpad!

Dát tomuhle veledílu jedinou *, je stejně trestuhodné jako něco takového natočit..

Hvězdný prach (2007)

Nádherná hra pohádky a fantasy mě hned napoprvé tak učarovala, že jsem ji od té doby shlédla už několikrát a stále mě neomrzela. Krásná atmosféra, báječní herci, nemám slov. Pro mě tady není co řešit, malé chybičky se přehlížejí, jednoduše super podívaná pro děti od 3 do 99 let (a klidně víc).

Sám doma (1990)

Tak jako k Sultánovi patří Tyrl, tak stejně patří Sám doma k Vánocům. Nedovedu si představit, že bych se jediný rok obešla bez tohoto komediálního skvostu. I přesto, že znám všechny hlášky nazpaměť, pokaždé mě znovu rozesmějí, stejně jako výrazy zlodějů, když narazí na novou past. Moc rodinných filmů v oblibě nemám, kam se totiž hrabou Kevinaaaaaa.

Kožené slunce (2002) (TV film)

Můj přítel hraje fotbal na malé vesnici, a atmosféra, jejich problémy, zapálení fanoušci, šílená snaha nespadnout z předposlední do poslední ligy a všechno ostatní kolem je úplně ale úplně přesné!! Normálně bych se na podobný film nedívala, ale ta autenticita mě doslova přikurtovala ke křeslu.

Next (2007)

Mohl by to být zajímavý kousek, ale Jessica Biel mě svým výkonem tak odpudila, že už jsem se na to víckrát nepodívala

Candyman (1992)

Nevím, jestli by se mnou zamával ještě teď, nicméně v mých 12, kdy jsem to poprvé viděla, jsem se hodně dlouho vyhýbala zrcadlům..

Eurotrip (2004)

Pokaždé, když to vidím, tak se pobavím.. nemůžu si pomoct, ale scéna s úchylným Italem "miskůzi" , "Scotty doesn´t know" v podání Matta Damona a spousta dalších se mi vryly do paměti. Jediné, co je neomluvitelné je český dabing..