• Thriller

Baby Driver (2017)

Čekal jsem víc "příběhu"? Jinak natočeno svižně a jako podívaná ke sklence vína a balíčku slaných tyčinek jo. Ale eto wsjo.

Vodní svět (1995)

Nevím proč se na tento film snesly ještě před uvedením negativní kritiky. Je to podívaná jako hrom.

Alibi na klíč (2017)

Pecka! Dlouho jsem se tak nebavil! Vážně. Člověk zdegenerovaný holým údem a českými rádoby vtipnými sračkami, úplně zapomněl na francouzkou filmovou školu nefalšované ztřeštěné komedie. Asi budu muset trochu více hledat. Toto byla náhoda a hned trefa do černého. Sicel jsem na to koukal v originále se slovenskými titulky, ale strávil velmi příjemnou hodinku a půl. Originální nápad, vyčerpaný na 100% možného (Troška nebo Todd Phillips by z toho udělali trilogii).

Lepší už to nebude (1997)

Takový ten pěkný film, který člověka příjemně naplní. Ale ten pejsek byl stejně nejlepší.

Pelíšky (1999)

Dokonalé. Světové. Kultovní. Jedinečné.

Anděl Páně 2 (2016)

Nudný scénář, prostinká zápletka, panoptikum vyhaslých hvězd a kámošů Stracha, 80% záběrů jedno schodiště a stejná ulice, 3x stejná honička mezi mikuláši, celkově slabota. Po intenzívní masáži v médiích všeobecně přeceňovaná bramboračka s násilně naroubovaným kandidátem na prezidenta. Druhá hvězda za přesné splnění mých představ, jak slabé to bude.

Trable o Vánocích (2015)

Kýčovitá vánoční jednohubka, která nám kupodivu chutnala. Takové filmy k vánocům patří. Tak to tady tak hnidopišsky neřešte...

Vlčí bouda (1986)

Je to kult. Může tady kdo chce jak chce moralizovat a rozumovat, ale ku*va 30 let stará věc, natočená velmi originálně s minimem efektů, kde se podivná atmosféra vine kolem jako had. Toporní herci nevadí... *Zpěvačka Zelenková tam na beton nehraje.