Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

jak sem fanda star wars tak tenhle seriál je tak odfláklej po scénáristický stránce že to snad ani možný není . . . wždycky přiletí mistr obi wan případně anakin a ta jeho padawanka na nějakou planetu tu společnými silami oswobodí a se zotročených obywatel se stanou přátelé republiky . . . takhle se podrobuje wesmír demokraticky /wiz američtí republikáni xD/ je to pořád dokola se opakující klišé jinak pohoda dal sem wšechny díly za odpoledne . . . teď mě čeká ještě poslední a pak to smažu páč je to blbost . . . tak

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

tohleto byla katastrofa jak filmowá tak scénáristická . . . díky bohu za přestáwku že sem si mohl wystát frontu na limonádu i když w tomhle případě sem si měl ubalit pěkně welkýho jointa a zbytek prospat . . . hrozný hrozný hrozný . . . tady nejsou ani procenta potřeba

Tobruk (2008)

tohleto se nepowedlo pane Marhoul . . moc písku . . jinak nic . . bohužel . . no spíš bohudík /páč se už na to nepodíwám/

Joey (2004) (seriál) odpad!

zničit . . . spálit . . . hodit do řeky . . . proklít__!

S tebou mě baví svět (1982)

wemte pár dětí satinskýho postráneckýho a nechápu proč . . . ale i nowýho. . . zawřete je na chatu a jestli se nepozabíjí nawzájem tak tam žijí do dnes . . . bohužel pro nás a už se wykašlete na tu frašku s komedií století . . . to se zase někdo nafetowal a dáwal ceny říkám stop už ani krok

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

. . . ale no tak lidi smekněme wýborně udělanému béčku . . . je to wlastně jako hamburger ws michal dawid - wšichni wíme že je to špatné - - ale wšem nám to chutná

Wanted (2008) odpad!

ježiši to je hrozná blbos

Česká RAPublika (2008)

Jestli tuhletu hudební scénu nesledujete trošku podrobněji tak se na ten film wykašlete a newyhazujte zbytečně peníze . . . na předpremiéře sem widěl laiky kteří koukali a nechápali hh humor huga jamese a worla na druhou stranu já se bawil a smál

Iron Man (2008)

proč mě tu wždycky někdo předběhne se swým komentářem já pak nemůžu nic o tom filmu napsat protože wětšina už byla řečena . . . sakra wážně průměrná komixowka která zaujme ale nepotěší a nepobawí . . . nuda nuda nuda - - - aneb jak wyrobit cybernetickorobotický oblek w jeskyni . . . myslím že to definuje celej film x-D