Popelka (1997) (TV film) odpad!

nene,Whitney se mi líbila v Bodyguardovi.A u toho asi zůstane.Šňup,to nebylo na Tebe!!!

Dům voskových figurín (2005)

Mam rád horory,ale toto...Paris,máš to opravdu zapotřebí?Zejtra si jdu do Hiltonu koupit kafe,abych Ti trošku přispěl na důchod,ale Ty mi slib.že už nikdy nebudeš hrát ve filmu!:)i taak seš kost

Philadelphia (1993)

O AIDS nakažených homosexuálech se natočilo X nezávislých filmů.Tohle byl první film s touto tématikou produkovaný velkým studiem.je to filmový milník,který rozhodně stojí za zkouknutí

Štěstí (1998)

Čtyři hvězdičky za Laru Flynn Boyle.Od Městčka Twin Peaks mam pro ni slabost:)))

Agent Cody Banks (2003)

Kdyby mi bylo 12,byl bych asi super nadšený.Takhle to beru jako příjemnou oddychovku

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Je to původní českej seriál.Byl uvedený v době Pojišťovny a Redakce...Nestydí se za to,že je to pouze telenovelo.Nevydává se za mistrovský dílo.Neodsuzuje jej tolik

Spice World (1997)

Nic jsem od toho neočekával,nebyl jsem ničím zklamán

Naprosto dokonalé (1992) (seriál)

Patsy a Eddie. Dvojka expertek na cokoliv, hlavně když mají při ruce láhev šampaňskýho:) Patsy je bývalá modelka, která od roku 1978 nejedla....Eddie je tučný, noblesný oslík, který žije jenom z alimentů od svých ex...Jeden z nejlepších britcomů, co jsem měl možnost vidět:))

Ally McBealová (1997) (seriál)

Byl jsem suverénně největším fanouškem tohohle seriálu. Matka mi ho dokonce chtěla zakázat. Když mi bylo třináct, chtěl jsem brát antidepresiva jako Ally, vidět Al Greena a proplouvat školními chodbami...