On je žena! (2005) (seriál) odpad!

rezentován jako vtipný seriál ze současnosti, plný humor a hvězdného obsazení. Opravdu sem se na něj velice těšil a to hlavně kvůli Ivaně Chýlkové. Tou dobou jí patřily nedělní večery na Čt. Nejprve nás svou rolí čtyřicetileté rozvedené vysokoškolačky snažící se obstát v různých trampotách, které na ni její děti připraví, rozesmála k slzám (v čtyřdílném televizním filmu Hop nebo Trop). A poté vyvracela zažité řeči o domácím násilí (Hadí tanec). Zde famózním způsobem zahrála vysokoškolačku, matku tří dětí, kterou začne psychicky i fyzicky týrat její o 20 let starší manžel. Začal jsem trpět omámením, že se nemůže objevit žádném shitu. Ehm, spletl jsem se. Původní námět On je žena zněl: stárnoucí herečka nemůže sehnat práci a tak se rozhodne ucházet o post moderátora v nesledovanější televizi. Sliboval přinejmenším rozvíření stojatých vod českých seriálů. Bohužel jedna trapná, tedy myšlená humorná, scénka střídala druhou. Na scénaři pracoval jeden jediný člověk. V zahraničí je to parta scénaristů, kteří se navzájem motivují, hecují. Nova plánovala rozpočet něco kolem 10 mil. Pojišťovna stála údajně 40 mil. K tomu snad komentář není za potřebí. Ani masivní reklamní kampaň, doprovodné soutěže, propírání osobního života jednotlivých herců v bulváru nedokázaly zastavit klesající sledovanost. Úvodní díl si získal téměř 3 miliony diváků a závěrečný ubohých 1,4 mil

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Ranč U Zelené sedmy se letos dočkal již třetího série jejich dobrodružství. Kudrnovi nic neslevili ze své potrhlosti. Bohužel musím konstatovat, že se mi to už vůbec nelíbí. První dvě řady byly srandovní,vycházely hlavně z odlišného života na venkově a ve městě. Teď se jedná jen o vaření z vody s naprosto uhozenými zápletkami. Z původně milé maminky se stala regulérní otravná pipka, kterou bych nejraději umlátil fialkama. Seriál má však jednu silnou zbraň a to v podání Jany Štěpánkové hrající babičku.Je to typický rodinný seriál, ze kterého jsem byl kdysi opravdu nadšený.

Rodinné tajomstvá (2005) (seriál)

Ok, po 4 shlédnutých epizodách tento seriál hodnotím tak na 3,5* . Podle mého názoru seriálu škodí 30minutová stopáž. Původně byl natáčen 1 epizoda 1 hodina. STV se však nachala zlákat vidinou prodeje reklamního času a seriál brutálně rozpůlila a obyčejný divák je zmaten. Nyní k příběhu. Dlouho jsem přemýšlel k jakému českému seriálu jej přiřadit. Žadný jsem nenašel. Atmosféra je doslova ponurá, pesimistická, téměř zde chybí humor, ale právě o to víc si jej vážím.

Země mrtvých (2005)

Jak já se jenom na tenhle film těšil. Považuju se za fanouška žánru a Romerovy starší filmy byly jednoduše řečeno perfektní. Musel jsem být v neustálem pozoru, co, kde, na koho vyskočí. Bohužel Land of the dead nesahá svým starším sourozencům ani po kotníky!

Láska mezi superstar (2003) odpad!

Americké superstar ve filmu.... No, upřímně. Šli byste na romantickou komedii s Vaňkovou a Savkou?Odpad

Tři do páru (2004)

Knížka se mi líbila mnohem víc. Nechápu, jak Michael Cunningham mohl takovymhle způsobem změnit svou vlastní knížku. I tak nadprůměr

USA High (1997) (seriál)

Když si na to teď tak vzpomínám, bylo to docela plitký a jednoduchý.Tehdy mi bylo 10 ... žral jsem to

"O" (2001)

Moment...že se o Julii Stles mluví jako o příští Meryl Streep? Ale no tak....tahle holka ničim nevybočuje z dlouhýho zástupu průměrnejch hereček. Ničim mě neoslovila.

Gloria (1999) odpad!

Měl jsem příležitost vidět původní verzi ze 70. let. Glorie byla čtyřicetiletá ženská krev a mlíko. Pálila jednu za druhou a měla svůj šmrnc. A teď jsem si po x letech pustil remake.....Sharon Stone nemá nic z původní představitelky. Je jenom vychrtlá bloncka s děsnym účesem. Film sám o sobě je prázdný,že se na to ani nedá koukat.... Kdyby Sharon pověsila herectví na hřebík a šla uklízet do McDonalda, udělala by líp!