AZ-kvíz (1997) (pořad)

Již klasický soutěžní pořad. Patří k lepšímu průměru..

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Jen kvůli občasným perličkám Boba Klepla. Bohužel se čím dál častěji pouze opakuje.. Jsem nucena snížit hodnocení ze 2* na jednu..

Arthur a Minimojové (2006)

Poměrně jednoduchý příběh výborně uspokojí duše věčných dětí.. Jsem jedna z mála, které se to opravdu líbí.

Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (divadelní záznam)

Nebudu se uchylovat k citacím z představení. Beztak je všichni známe nazpaměť. Proto pronesu jen jediné slovo a to je: DOKONALOST!

Junior (1994)

Ano, vím. Je to naprostá slátanina. Je to nechutně stupidní. Je to příšerné, hnusné a nepřekousnutelné. Ale je to film mého dětství.. Nějakou křečí osudu jsem jako malá Arnieho milovala.. A rodičům přišlo lepší nechat mě koukat na Juniora, než na Terminátora.. Teď nevím co by pro mě bývalo bylo lepší.. Ale tak z nostalgie-4*.

Stvoření světa (1957)

Ačkoliv nejsem nábožensky zaměřená, ani nemiluji socialismus (Matty), tento animák zbožňuji. Občas se musí odhlédnout od všeho- od náznaků a od jemné manipulace a být jako dítě. Prostě film s nadšením shlédnout a neřešit ho.

Umučení Krista (2004)

Ano, vím, Mel Gibson je špatný a zlý člověk. Nepodporuje církev, je to antisemita a neonacista. Neuznává ženy a je to hnusný šovinista.. Měli by ho zastřelit a jeho filmy by měly být spáleny a vyškrtány ze všech žebříčů. Přesto tenhle film miluji a pevně doufám, že tohle hodnocení ani komentář neuvidí Monika..:) Ehm..:)

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Dvě hvězdy za pobavení.. (Ano, jsem bezcitná a cynická, já vím..)