REC (2007)

Celkem dobrý španělský horor, který vychází ze zažitých (tj. převzatých - kamera ala Project Blair, typické lekačky) pravidel tohoto žánru, ale nijak zvlášť to nevadí. Řekl bych, že se jedná o lepší přírůstek do rodiny zombie hororů. 4* - 75%

Hitman (2007)

James Bond? Nikoliv! Tady vládne Hitman. Tak trochu jiný "agent", kterému není dobré stát v cestě, pokud ovšem nejste sexy ruská společnice s tetováním na tváři. Kdo by před takovou neroztál. :) Nenudící francouzský akčňák natočený podle počítačové hry mě mile překvapil. Lepší 3* - 65%

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

1.série: *****, 2.série: ****, 3.série: Zatím odpad... Marně se snažím pochopit o co v této sérii jde a stále čekám, že se jedná pouze o sen Nata, který je po operaci v komatu. Sice hloupost, ale pořád lepší, než věřit, že tuto slátaninu mysleli scénáristé vážně. Dívím se, že se tady nikdo nad tak obrovským ZVRATEM, nebo jak to nazvat, nepozastavil. Ale třeba jsem jen absolutně mimo a jednou mi někdo vysvětlí, jak se mohly postavy z dílu na díl začít chovat uplně jinak - tak hloupě a nepřirozeně své dosavadní povaze. Nebo byl snad Rico od jakživa arogantní magor, či Nate ušlápnutý ťulpas? Dave je z ničeho nic mnohem teplejší nežli dřív a na Root začala lézt stařecká demence... Ještě dám seriálu šanci, jelikož mě vážně bavil, ale co je moc, to je příliš.

Atomový vlak (1999) (TV film) odpad!

Au! Tak tohle bolelo. Uplně cítím, jak mi během sledování Atomového vlaku odumřelo pár mozkových buněk. Pokud vážně nebudete muset (nebudete přikurtováni ke křeslu, nebo vaše drahá polovička nebude toužit po tomto filmovém zážitku), vyhněte se mu jak to jen půjde. Hloupost americké televize je vážně nekonečná. Hlavně že sype. Navíc, kde jinde mají špatní herci hledat role, než ve špatných filmech se stupidním scénářem, že?

Sklapni a zastřel mě (2005) odpad!

Bylo to tím příšerným dabingem, nebo ten film byl opravdu tak špatný? Málokdy se takto rozejdu se zbytkem hodnotících, ale nemohu jinak. Trpěl jsem od prvních minut až do těch posledních. Stupidní scénář, snažící se se děj postavit na suchém (černém) humoru na mě nejen že nezapůsobil, ale naopak mi přišel strašně špatný. Steen Agro by si měl pustit film dánského režiséra Olsena "I Kina spiser de hunde", aby viděl, jak se takovýto humor dělá. odpad! - 5%

Kosmetička a zvíře (1997)

Primitivní, sem tam vtipná, ale neoriginální komedie snažící se ukázat jak dokonalé Spojené státy jsou. Co víc dodat... :)

Poslední polibek (2006)

"Každý má krizi" - Ano, na každého to prostě někdy přijde. Velice reálné! Moc jsem toho od tohoto filmu nečekal a o to víc jsem byl potěšen ze zážitku, kterého se mi dostalo. Je to přesně ten film, o kterém se dá říci, že je "ze života". 4* - 80%

Sloužit Sáře (2002)

Průměrná komedie, s velice příjemným Matthew Perrym. Zápletka je zábavná a po celý film se nemáte důvod nudit. Občas se vyskytne nějaká ta nelogičnost, z čehož vyplívá, že se nejedná o příliš inteligentní scénář. Ale pokud chcete na chvíli vypnout, nemáte chuť poznávat nepoznané, film vás neurazí. slabší 3* - 50%

Kluci nepláčou (1999)

Už od první minuty mi byl hlavní hrdina respektive hrdinka nesympatická. Vím, že je to netolerantní a je to totálně proti mému přesvědčení, ale prostě jsem její chování nemohl zkousnout a zažíval silnou dávku averze. Naštěstí jsem vytrval a zažil silný a poutavý - nenudící příběh, který je údajně podle skutečné události. Přesto nemohu hodnotit příliš vysoko, jelikož bych se bez tohoto filmového kousku v podstatě obešel. A jelikož je mi jasné, že narodit jako vězeň v ženském těle (a naopak) se může kdokoliv, se skloněnou hlavou a kapkou studu přikládám slabé hodnocení 3* - 65%.

Zmatená duše (2007)

Numb je úžasný film, kterému bych dal, pokud by to bylo možné, 6*. Jestliže někdo dáva Matthew Perrymu nálepku, Chandler a navždy jen Chandler, tak by měl shlédnout tento snímek, kde podává naprůměrný a po celou dobu vyrovnaný HERECKÝ výkon. Troufám si trvdit, že snad i životní. Scény s nádhernou Lynn Collins jsou třešničkou na dortu. Výborný scénář, který vás jednou dojme, podruhé překvapí, potřetí naštve... Po prvním shlédnutí film řadím do svých nejoblíbenějších a nedočkavě se budu těšit na další působení výše zmiňovaného herce ve filmové roli, kde svůj talent potvrdí. 5* - 100%