Sucker Punch (2011)

Ten film má vše, co od filmu chcete, nebo alespoň to, co chci já. Geniální atmosferický začátek, samuraje, katany, letadla sestřelená coltem a směs fantasy, sci-fi a steam-punku nejtvrdšího kalibru. A na konci i nějakou tu myšlenku. A to vše doladěné perfektní muzikou a typickou snyderovskou ponurou atmosféru. Pro mě zkrátka za pět, nemůžu jinak, moc povedený film.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Parádní. První film dua Pegg-Frost, které jsem viděl. Musím říct, že něco tak jednoduchého, nízkorozpočtového a geniálního mě posadilo na zadek. Ti dva umí. Opravdu špica.

Naruto (2002) (seriál)

Považuji za svůj osobní úspěch, že jsem dokázal shlédnout všech 220 dílů. I když to v půlce začne být trochu off-topic, stále je to parádní seriál. Jen mě štvalo, že dvacet minut uteklo jako nic a já musel začít novej díl. Ale jinak fakt paráda.

Příběhy z Jodoku (2008)

Tohle jsem viděl o půlnoci v rámci promítání Filmového klubu. Něco tak brutálního a smutného na spaní opravdu nedoporučuji. Zvláště, když víte, že to tak skutečně je.

Hezké vstávání (2010)

Příjemná komedie, jež neurazí, pobaví, ukáže vám zákoutí televizního studia ve čtyři ráno a naučí vás dělat vajíčka.

Forrest Gump (1994)

Nikdy nevím, jestli se mám u tohoto epického a grandiózního, smyšleného životopisu jednoho z největších Američanů usmívat, smát se, či plakat. Film to vyřeší za mě a já v jeho průběhu vystřídám všechny typy projevu...

Chad Vader (2006) (seriál)

Po pitomých dílech s upírem edwardovského typu snižuji s velikou lítostí o jednu. Ty první dvě série byly ovšem naprosto bezchybné.

Gauneři (1992)

This is bad, this is really bad... Is it bad? Parádní film, ale to u Quentina není nic nového. Jako vždy přeházené časové roviny a jako vždy parádní podívaná za minimální cenu. Heh... Stejně by to nebylo ono, kdyby někdo přežil...

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Dylan je prostě supertřída. Hodina a půl nehorázných hlášek a kousavého humoru. Ale když si to necháte proběhnout hlavou a trochu to zpracujete, zjistíte, že se nejedná o nic moc humornýho, ale o naprosto jedinečně podanou pravdu. A když Dylan povídá o tom, že váš potenciál je jen pokoj, kde je stará šedá kočka s průjmem, musíte si myslet, že je to blázen. Ale to jsme podle něj všichni.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Polovina z celku, úvod poslední části, rozjezd do ohromného finále. Nic víc sedmý Potter není. To ale vůbec nebrání tomu, aby to byl skvělý rozjezd. Věděl jsem, že to nebude nic extra, že to bude prostě jen půlka filmu, ale mé dojmy byly poměrně kladné. Navíc se mi už dlouho nestalo, abych natahoval už po prvních pěti minutách filmu. A spolu s atmosférou nejistoty a strachu, jež byla skvěle doprovázena hudbou, z toho vznikla pěkná podívaná. Už se těším na velké finále.