Sestra (2018)

Tak dlouho se ždímalo, až se vyždímalo už dva filmy zpátky. Přitom do poloviny filmu atmosféra docela ujde, ale ten konec je zase tak na houby, že to pokazí celej film. Ale jo, jednou jsem se trošku lek. Navíc já jako cynickej ateista jsem měl s dvěma třetinama dialogů dost problém... už by to chtělo vymyslet něco novýho a na další evidentní spinsequeloprequelonevimco už si nechám zajít chuť.

Úžasňákovi 2 (2018)

Tak nějak smíšený pocity... největší slabinou je určitě scénář, nejlepší gagy předvádí jednoznačně Jack-Jack a Edna by si zasloužila vlastní film (proč tu sakryš byla tak málo?). Ale co se týče děje, tak určitě nejsem první, kdo to tu píše, že tohle bylo opravdu extrémně předvídatelný, což je škoda. První díl už asi navždy zůstane nejlepším filmem ever od Pixaru. Ale protože dneska se chrlí animáky jak telenovely v 90. letech, tohle bude stále dostatečně nad tou hromadou sr...hovadin vyčnívat.

Operace Eichmann (2018)

Jak jsem si film po traileru představoval, přesně takovej byl. A zrovna takhle tyhle filmy mám rád.

La cara oculta (2011)

Tyhle filmy jižani prostě umí. A já si užil každou minutu včetně sondy do ženskýho myšlení... brrrrr :-)

Děsivé dědictví (2018)

Konečně horor, kterej děsí POUZE atmosférou. Skvěle vystavěnej, ke konci už napětím skoro nedejcháte, jenže ten konec to bohužel strašlivě zazdil... buď měl bejt natočenej jinak nebo tam nebejt vůbec. Měl bych pak větší chuť o tom přemejšlet. Díky konci už není o čem.

Pěstírna (2017) (seriál)

Tohle mě navzdory těm několika mouchám fakt bavilo. Dal jsem to na jeden zátah, protože kdybych měl v době vydání čekat tejden na každej díl, asi bych to vzdal. Dal bych za 4*, ale nedám kvůli tomu úděsnýmu "konci"... myslím, že s dobrým scénáristou by z toho druhá série vymyslet šla.

Distorted (2018)

Nejdřív mi připadalo těch 38% hodnocení jako zbytečně krutejch, ale teď už to chápu. Zápletka - hlavní postavě jeblo a sledujeme až do konce, kde překvapivě zjistíme, že nejeblo - už je tááák profláklá... Cusack úplně zbytečnej, námět jako obvykle totálně nevyužitej. Já podle traileru čekal totiž úplně jinej film. Konspirační pošuci nechť si aspoň jednu * přidaj. Klad je, že to nebylo zas tak strašný a hlavně ne dlouhý. A mohlo to bejt i o něco horší.

Upgrade (2018)

Jééé, to byla slast zase vidět něco pořádnýho! Tohle že stálo míň než honorář jednoho herce v naprosto průměrnym filmu? Pane Whannell, jen tak dál. P.S.: TOHLE - NENÍ - HOROR!!!!!!! Možná by to místo kupování bytu ve V toweru chtělo spíš zainvestovat do někoho, kdo pozná rozdíl mezi hororem kreslenym filmem, boha jeho.

Superpoldové 2 (2018)

Holy merde! Sice jsem nedostal odpověď na otázku, jak se kanadsky řekne minuta, ale já se bavil minimálně stejně jako u jedničky - která je poměrně nezbytná pro pochopení tak poloviny fórů. A Farva je ještě větší pošuk na zabití. Trojku sem!

Konvert (2017)

Pár scén se sice snaží, ale horor to fakt není. To ale nic nemění na tom, že je to fajn jednohubka, kde jsem se díky stopáži nezačal nudit. A i když se dobrej nápad nepodařilo vytěžit, je fajn, že se rusové nesnaží za každou cenu opičit a točí si filmy po svym. Některý momenty byly super, jen škoda, že jich nebylo víc. Silnější 3*