Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

UF! U prvního dílu sem řval smíchy, pak už to bylo trošku slabší, ale duch Trpaslíka se vrátil. Ne v takový míře, jako v původních osmi sériích, ale stejně jako Rimmerovi, k vrcholu scházel pouhý ždibíček.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

7 let mi trvalo,než jsem se odhodlal...no ještě, že jsem se nedíval tenkrát, protože takovou beznaděj by mi ani oliheň nepřivolala. Ale mrknul jsem se na hodnocení 10. série a věřím, že tohle byla jen taková výplň, aby se neřeklo. Jdu to spustit, takže za deset minut... :-)

Zatímco spíš (2011)

Teď jsem opravdu rád za 2 věci: 1) v paneláku naštěstí nemáme domovníka 2) pod postel se mi nikdo nevejde. Takhle parádní psychárnu jsem dlouho neviděl a Luis Tosar opět excelentní výkon. Ale stejně se pod tu postel radši podívám...

Equalizer (2014)

Nejdušínovitější badass z hobby marketu... to je Denzel. Občas trošku přepísklý, ale v rámci snesitelnosti. Bohužel občas moc natahovaný - což mi moc nesedělo ani u jinak výbornýho kydlingu mezi regálama. Jinak ale poctivá práce, i když bez invence. Jen se mi skoro celou dobu do mysli vkrádalo, jak by to v hlavní roli slušelo Willisovi...

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Buď už si Cloverfield z roku 2008 moc nepamatuju nebo tý spojitosti prostě nevěřim. Kdybych se blbec nenechal lehce namasírovat několika komentáři před zkouknutím, vůbec bych si to s tím filmem nespojil (kromě názvu). Ale co, je to výbornej nerváček s jako vždy skvělým Johnem Goodmanem a MacGyverem v džínách. Mám rád tyhle psychologický hry na malym prostoru a k tomu ještě hádačka, jestli je hlavní hrdina maaa... gooooooooooor nebo ne? Tady se to autorům daří a vyloženě sem si to vychutnával. Jen ten konec mě trochu zklamal, to bohužel přiznávám. Ale minimálně za prvních cca 80 minut to fakt stojí.

Bohové Egypta (2016)

Čekal sem strašlivou kravinu, ale kupodivu to bylo docela lehce stravitelný. Jasně, musel sem si asi 10x říct, abych ten mozek u sledování nepoužíval, ale neni to o nic horší než klasickej popkorňák. Na jedno podívání ok. Thwaites je ovšem castingovej fail jak poleno.

Captain America: Občanská válka (2016)

Tak čekám, že v příštím dílu bude asi tak 967 hlavních postav... tohle už bylo dost na hraně a nebavilo mě si při sledování vzpomínat a všechny marveláky za posledních 8 let, abych se orientoval. Vyloženě mě iritoval ten Mňauman, prostě klasická příprava na 40 dalších filmů s další latexovou buz... pardon superhýrouem. Já už to teda Marvelu přestávám žrát a další filmy z jejich produkce si nejspíš nechám ujít. Díky tomuhle by to bylo za 2*, ale potěšil Brühl jako badass a krásně britskej štěk Martina Freemana. Btw.proč se to vlastně nejmenuje Avengers 3?

Orel Eddie (2016)

Jako dlouholetý fanda skoků na lyžích hodnotím: 18,0 - 18,5 - 18,5 :-) Kašlu na mraky nepřesností, tenhle film má za účel pobavit a to plní do puntíku. Egerton je výbornej a Jackman by se do budoucna měl víc zaměřit na komediální role, protože mu evidentně sedí. Jamajčani byli sice o chlup lepší, ale tenhle Fish & Chips na sněhu rozhodně nezklamal.

Dokonalý šéf (2015)

Tak z tohohle "kuchyňskýho" filmu jsem opravdu hlad nedostal. Proč? Protože je to neuvěřitelná NUDA. Opět si vypůjčím větičku z obsahu filmu zde: "Dokonalý šéf je výjimečně vtipný a emotivní příběh bla bla bla". Vtipný? Kde? Emotivní? Kde? To by dotyčný pisálek asi u takového Stardustu umřel na smích a pláč po pěti minutách. Tohle bylo Dokonalý maximálně v zabití času, který se dal využít ke shlédnutí čehokoliv jinýho.

Sinister 2 (2015)

Co dělat, když chci vidět dobrej horor? 1) Něco z Japonska / Thajska, co jsem ještě neviděl (a jde to sehnat)... 2) Zopakovat si cokoliv od Jamese Wana... 3) Dát si nějakou starší klasiku. Sinister 2 se ničemu z uvedených nepřiblíží ani na 10 kilometrů. První díl byl ok a bavil mě. Tady už jsem zhruba v polovině začal moc přemejšlet - všímat si do očí bijících blbostí. A že jich tu je. Co ve filmu naopak chybí, je strach, což je u hororu dost podstatná závada. Až na těch pár "šokujících" home videí tu neni prostě nic... ty asi 4 lekačky nepočítám. Velká slabota.