Earthship.TV (2001) (TV film) odpad!

modrá je dobrá

Avatar (2009) odpad!

Ten kdo tvrdí, že je to nejlepší film, toho asi moc neviděl, nebo se nechal strhnout mediální mašinérií a jako v dobách Temného Rytíře, obojí ve mě vyšumělo do prázdna. Prostě Kýč.PS: zkopírovat příběh Tanec s Vlky, souboje z Flash Gordon a prostříhat to s National Geografic a divit se, že neni oskar za nej film...ale ale..

Útěk z Absolomu (1994)

Dobrodružná podívaná se špetkou černého humoru.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Opravdu jsem se těšil na dva filmy. Termouš Salvejšn a Universal Soldier R. TS stál 10x víc než USR! A USR je pro mě 100x lepší podívaná!!! je pravda, že zvyknout si na východoevropský ateliéry trvá trošku dýl, ale takovej akční nářez ve stylu Ramba 4 sem nečekal. Příběh má hlavu, patu, bitky i práce s nožem jsou dost reálné (ten kdo fušuje do bojových sportů nemůže nesouhlasit). Jean a Dolph už má nějakou tu vrásku, ale to patří k životu. Natočit tohle před 15lety, je z toho kult! pro mě žádný problém, spokojenost!!!

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Co dodat? Zkuste si radši uplácat z hoven figurku policajta, rozhodně to bude originálnější než tenhle nadpozemský omyl.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Nedoceněný kult.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

TV Nova vždy vystihne mé myšlenky a uspokojí nároky. Nevynechám jediný díl.

Woodstock (1970)

Prasečina největší! Ale ta muzika!!!

Herkules (1983)

Nostalgie a ty namakaný pracky, tenkrát to bylo něco, proto 5h.

Blade: Trinity (2004)

Chudák Wesley Snipes, kdo by tušil, že z tak kultovního bijáku dokázali udělat brečku pro malý děti a i těm je z toho špatně. Pan Drákula si denně dává dvojitou lobotomii, jinak si jeho pojetí své role nedokážu představit