Durhamští Býci (1988)

Příjemná romantická komedie, Costner ty baseballisty fakt umí. Jen si teda nejsem úplně jistej, jestli by s tou výkoností Robinse někdo do Major league vzal, ale čert to vem, nebylo by to pak tak zábavný.

Poslední základna (2012) (seriál)

Po prvních dvou dílech musím říct, že to je hodně slušný. Je to napínavé, zajímavé prostředí, mě se to zatím líbí. Uvidíme kolika dílů se dočkáme. nakonec dávám 3.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Tenhle seriál mě prostě chytnul a moc mě baví. holt starej romantik, co chce aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí. :-DD A o tom přeci pohádky jsou, no ne? I když tady v modernějším nebo US balení. Mě to ale nevadí.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Po letech musim rict, ze se mi to libi daleko vic nez kdyz jsem to videl prvne. dobra akce, byl jsem spokojeny. Vlastne ani nevim, proc se mi to tenkrat nelibilo...

Kravaťáci (2011) (seriál)

Baví. V rámci "právnických" seriálů jeden z těch nejlepších. Těším se na leden a třetí sérii. a přesně jak píše Iesumir: Pánové, kdo z nás by nechtěl být Harvey Specter...

Ulice (2005) (seriál)

ale jo, jednu dám. Někdy na začátku jsem na to pár měsíců koukal a zas tak špatný to nebylo. Ale postupně to bylo horší a horší.

Temný rytíř povstal (2012)

Mě se to prostě líbilo. Bane byl úžasnej. Zatímco Joker byl magor a blázen, tak Bane je chladnokrevnej zabiják pomalu bez emocí. I když někdo říká, že to je zdlouhavé, tak mě to nevadilo, všechny scény mi do toho celku sedly parádně. Včetně celého vývoje Batmana. A Catwomen? Nikdy bych nevěřil, že to napíšu, ale Anne Hathaway byla výborná. A v tom oblečku? Woow. takže pro mě jasných 5. Možná o tísicinku menších 5 než předchozí díl, ale opravdu jen o kousíček. A málem bych zapomněl na hudbu. Ve filmu milionkrát lepší než když jsem slyšel soundtrack jen tak. Zimmer je génius.

Castle na zabití (2009) (seriál)

První serie výborná a plnej počet. Mezi ustredni dvojici to vyborne jiskri, je to vtipny, pripady nejsou nejpropracovanejsi ale uplne stupidni taky ne... takovej Moonligting noveho milenia. na konci 3. série nemám důvod hodnocení měnit, stále mě to velmi baví. Nejlepší jsou díly, kdy se řeší vražda matky Kate.

Odpadlík (1992) (seriál)

na svou dobu to byl dobrej serial. Dneska už by neobstál, ale zábava to byla. Přijde mi ale, že to hodně uživatelů hodnotí až moc dnešníma očima.