• Thriller

Nene (2022) odpad!

Vzdal jsem to po cca 30 minutách, to skutečně nešlo. Užvaněná  nuda  se silně nesympatickým BLM v hlavní roli . Úplně zbytečný snímek.

Trom (2022) (seriál)

Asi nejnudnější severská kriminálka. Vlasně jediná a že jsem jich viděl. Těch v červených číslech. Dokoukal jsem to jenom kvůli Thomsenovi, kterého mám velmi v oblibě. 70% ??? , pche........

Mama (2013)

Naprosto ! dokonalý zvuk DTS + Neural:X v  7.2  !

Teherán - Série 2 (2022) (série)

Atmosféra hustá tak, že by se dala krááááájet ! Dolby Atmos naprosto dokonalý, spíše vyjímečně dobrý.

Collateral (2018) (seriál)

U 2. epizody to už nedokázalo udržet moji pozornost, přestalo bavit. Spíše ani nazačalo. Takže jsem to skrečnul.

Predátor: Kořist (2022)

To je 2. Predátor, co mě vyloženě potěšil, ten 1. byl s Arnoldem,ostaní nepočítám. Příjemná záležitost s nádhernými exteriéry a podmanivou muzikou. Zasazení děje do doby původních obyvatel Ameriky a prvních pionýrů s kombinací s  jedním! Predátorem, považuji za geniální tah. Dolby Atmos nebyl  nikterak „omračující", chybělo  mi takové to „vau!“ , prostě jen průměr. Celkově mi to udělalo ale radost. A tom to je.

Volejte Saulovi - Nippy (2022) (epizoda)

CTKB ? Tomu se říká, sedlat mrtvého koně. Pro mě to skončilo odchodem Kim Wexler. Pak už jen jízda na mrtvém koni, jinak se tomu recyklátu nedá říci.

Nadějná mladá žena (2020)

Neotřelý revenge sice s nenápaným pomalejším rozjezdem, ale který si postupně buduje slušnou atmosferu, a pak to skutečně stálo za to.

Černý telefon (2021)

Určitě bych se bez toho obešel. Nevtáhlo do do děje, neměl husákovu kůži za krkem, jen asi 2 x středně lekl. Závěr , byť celkem napjatý, nedokázal zvýšit celkové hodnocení. A ačkoli nejsem vyhledávač chyb, tak minim. 3 skutečnosti ve finále scén(díra ve zdi, v podlaze a likvidace hlíny byly nesmysly do očí   bijící. Celkově zklamání.

Status: Naživu (2022)

Průměrné béééčko, nic víc a DD 5.1 naprosto nezáživný-nudný....