• Thriller

Vodník (2019) (seriál)

Vůbec nejlepší z celé série, absolutně nejlepší Neužilův výkon !

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Potěšilo a rozhodně lepší než křišťálová lebka.Povedlo se. Od Dolby Atmos jsem ale čekal víc,tady jen průměr.

Kráska a netvor 1950 (2010) (TV film)

Celkem zajímavé zpracování případu "Strejčka", Arazím mě v netradiční roli zrovna moc nesedl. A vůbec nechápu spojitost s "Měsícem s dýmkou" jak zde někteří uvádějí. To jsou dva naprosto odlišné příběhy, s Pilčíkem to nemá nic společného.

Operace Silver A (2007) (TV film)

Řemeslně perfektně provedeno. Co si ale mohli tvůrci odpustit, je onen milenecký čtyřúhelník. Ale tím, že je pod tím podepsána Konášová, to vysvětluje. Bohužel.

Arvéd (2022)

Tohle je film výrazně pro menší okruh diváků. Co je nutné říci, že vynikající výkon Michala Kerner je na českou kotlinu výrazně nadstandardní a naprosto excelentní. Jinak mě film absolutně neoslovil a nesplnil moje očekávání, co se týká postavy Smíchovského, který byl určitě zajímavou osobností......

Přání k narozeninám (2022)

V momentě, kdy zaznělo "zlato jsem doma" a uviděl jsem Kluse, tak jsem to zhnuseně vypnul.

Capra cu trei iezi (2022)

Wtfis? Absolutně bez atmosféry nezáživné, nudné slaboduché a primitivní..... Dolby Digital 5.1 - absolutní nula.

Hypnotik (2023)

Bííída! Ale s luxusním prostorovým zvukem DD. Vynikající dynamika a velmi dobrý soundtrack.

Krev a zlato (2023)

Tak bez toho bych se úplně obešel. celkem nuda. Navíc dost drzá vykrádačka Morriconeho.

Mafia Mamma (2023)

Nenáročná blbina s občas vtipnými scénami tak na víkendový večer. Bylo to celkem fajn. Krásná ! , ale už odkvétající Monika.