Bratislavafilm (2009)

Tento film má a aj bude mať rozporuplné hodnotenia. Za tie komediálne prvky som pridal *, inak dej slabý a niektorí herci (Batthyany) dosť prehrávajú.

Šílenej biják (2004) (TV film) odpad!

Neuveriteľná kravina. Ak som sa v minulosti čudoval čo to znova niekto natočil, tak na tento film som sa díval z otvorenou hu.. (ústami). Scenárista bol asi sfetovaný, ale nie je mi jasné prečo určite sfetovaného režiséra nestiahli z placu?!

Síla odvahy (2008)

Nad moje očakávania, dobrý špionážny film.

Deník nymfomanky (2008)

Nie že by mi vadila erotika, nie skutočne nevadí ani to že jej bolo veľa, ale to že to bolo tak neeroticky natočené to mi vadilo. Ono asi je aj správne, že v popise filmu je uvedené iba "dráma" nahých scén tam síce bolo dosť, ale pôsobili iba ako výplň v prestávkach medzi dialógmi a rozprávaním hlavnej postavy.

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

Toľko omáčky okolo jedného poslabšieho jadra. Tento film si strašne pýta zostrihať o polovicu.

Rytíři nebes (2006)

Nie je to film ktorý by som túžil vidieť viackrát. A znova sú tu neohrození americkí hrdinovia ktorí po pár mesiacoch výcviku dostali najlepšie nemecké esá. Hm, také rozprávkové.

She Spies (2002) (seriál) odpad!

To je seriál pre deti? Podľa prostoduchosti príbehov to tak vyzerá. Ale pozerám na symbol v rohu obrazovky, že vraj vhodné od 12-tich rokov. No zbohom...

V plamenech (2008)

Tento pokus o rozplakanie diváka ma nedostal a nemyslím si, že som citovo chladný.