Kravaťáci (2011) (seriál)

Nečekané a stěží uvěřitelné, že by seriál o právnících mohl být tak svěží, vtipný a zároveň plný emocí, kterých se mi dostávalo v každém díle více než dosti. Harvey je u mě neuvěřitelnej bourák a role byla ušitá přímo na něj, vlastně všechny herci a jejich role k sobě perfektně pasovaly.

Znovu 17 (2009)

Sice takové komedie moc nemusím, ale tato mě pohltila. Bylo zde dost vtipných scén a slečnám určitě i nějaká ta slzička ukápne.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po každém díle jsem byl více a více vtahován do děje, až jsem se do tohoto seriálu zamiloval. Jediné mínus (ostatně jako v každém seriálu), že hlavní hrdinové měli být v každém díle minimálně jednou zabiti a světe div se - přežili :D

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

První 4 díly jsou na přibližně stejné úrovni, pohádka útočící hlavně na emoce a na to, že existuje dobro a to vždy zvítězí.

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film)

Tohle jsem nečekal, návaznost na předchozí dily nikde a k tomu takový strašný příběh? Tenhle díl neměl vzniknout a to jsem Fantaghiro měl tak moc rád (jako malý).

Nejlepší policajt (2008)

Chvilkové dojetí ze scén, kdy pejsek umře, či jeho duch odchází s páničkem do nebe, nemůže vynahradit celý film, který dost nudí a jeví se i jako dost neuvěřitelný, sice je to film určený převážně dětem, ale všeho moc škodí.

Nepřítel před branami (2001)

Dabing dost kazí celkový dojem, aby rusáci mluvili anglicky....R.Weisz zde byla tak trochu navíc, jinak velmi povedený válečný film.

Osina v zadku (2008)

Chvilku trvalo, než se film rozjel, ale pak už jsem se bavil.