Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Jako malý jsem se neuvěřitelně těšil na každý další díl a byl strachy bez sebe. Dnes mám stále stejné pocity a seriál mě opět vtáhnul do děje. Jen ani dnes nechápu konec seriálu a zůstává mi nad ním velký otazník.

Mrazík (1964)

Přestože ruská, tak prostě je to klasika. A ježibaba v podobě dabingu pana Filipovského? Nevěřitelná záležitost.

Tak si představ (2009)

Takových filmů už bylo natočeno opravdu hodně s tím rozdílem, že v nich nehrál Edie. Ten je zrozen ke komediálním rolím a pár hlášek, či vtipných scén si střihnul i zde, ale je to pramálo na vyšší hodnocení.

Proč jsem se jen ženil (2007)

Manželské páry na stmelovacím výletě v horách nevyjde úplně podle představ, hodně jsem se bavil.

S ledovým klidem (2012)

Nalákat na hvězdu a pak hvězda nikde. Bez Willise šel film rapidně ke dnu a už se od něj neodpoutal.

Non Plus Ultras (2004)

Film o fotbale? či hooligans? To se moc nepovedlo. Na druhou stranu nezasvěcení lidé poznají, jaké to inteligenti fandí a chodí na fotbal. P.S - ACS !!!

Král videoher (2006)

Komedie s dosti hraničním humorem, spíše až úchylným, nenudí, neuškodí. Nečekejte, že se uválíte smíchy, ale pár vtípků zde bylo.

Stmívání (2008)

Strašně zvláštní pocit jsem měl při tomto filmu, bylo to něco neznámého, nového. Hodnotím kladně toto nové fantasy.

Sázka na smrt (1988)

Bohužel nejhorší díl ze série. Někam zmizelo to kouzlo předchozích dílů a už jsem se i dost nudil.

Náhlý úder (1983)

Tenhle díl patří k těm lepším ze ságy. Akce tu střídá jednu drsnou hlášku za druhou. Harryho přesná a nemilosrdná rána, která nikdy nemine cíl je prostě nedostižná.