Ulice (2005) (seriál)

Není to tak blbý jak ostatní nekonečné seriály, ale není to tak dobrý, abych o tom napsal víc nežli toto.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Přeji všem hercům a herečkám, aby se u takovéto voloviny aspoň pěkně napakovali, protože jsem nepřišel jaký jiný přínos může mít tento seriál.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Všechno už tu jednou bylo. Takže ani Mel G. nepřišel s ničim co by bylo vyjímečné, ale každý kdo se chce u televize bavit, nad ničem nepřemýšlet a užívat si, tak tento seriál určitě zaznamenal a pozitivně zhodnotil.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Nic nového pod sluncem to sice není, ale je v tom určité kouzlo. Možná druh humoru, nebo třeba i ti herci. Vážně nevím co mě na tom tak baví, ale je to moc příjemný seriál.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Při uvedení tohoto soutěžního pořadu jsem se těšil na krkolomné pády. Hrozně jsem se u toho bavil. Ale postupem času jsem to pochopil. Tady nejde o ty paka, ale o ty sportovce, kteří se snaží, ty čtyči tratě zvládnou co nejlépe nebo vůbec zvládnou. Jinak Makoto Nagano je borec největší:-)

Na stojáka (2004) (pořad)

Americká varianta dodává již dlouhá léta kvalitní komiky. Česká alternativa bohužel trpí stějně jako český divák na nededostatek kvalitních herců či komiků. Tak či tak občas řekněme z 30% je to vtipné. No uvidíme jestli to jednou získá nějakou vyšší úroveň.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Asi bych to nazval jako brutální humor. Ale každý kdo rozumí britské zábavě si v tomto seriálu najde to své. Jinak to považuji za velmi odvážný umělecký komediální počin.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Faktor hnusu, tak to určitě ne! Sice jíst bych z tohoto pořadu nic nemusel, ale ostatní úkoly jsou velmi zajímavé. Kdo z Vás může říct, že skákal z letící helikoptéry, přeskakoval z auta na auto. spadnul s autem do moře...maximálně B.Willis:-) Výborné odreagování s perfektně moderujícím J.Roganem.