Immortalitas (2012) odpad!

Ze sa ten chlapec radsej na to nevysral. Cely tento pocin sa da prirovanat k dedinskym "DJ-om" , nadsencom freeware a obecnym kurvam. Mozno v Bombaji by film zal obrovsky uspech ,ale toto nieje Bollywood. Moje hodnotenie bude trochu netradicne. Davam mu −273,15 °C pretoze toto mi bude v hlave behat asi do konca zivota. Tento film dokaze vytvorit perpetum mobile. Boze

Showgirls (1995)

Film tak zly, az je dobry. Bud dostane 5 alebo odpad.

Obchodník se smrtí (2005)

Uz zaciatok filmu nam mohol napovedat ze film bude velmi dobre pozeranie.Opis drsnej reality krajin tretieho sveta,ktore USA odignorovali, alebo im poslali peniaze na zakritie oci. Rovnako ako moralna hodnota tohto filmu ,ukazuje tragediu zanedbavanim vlastnej rodiny, rovnako ako ucinky chamtivosti a ziadostivosti. Ak ste urazeni tymto filmom, potom ste urazeni realitou. Odporucam tento film pre kazdeho, pretoze je to dojemny, smutny a inspirativne pozitivne posobi proti tymto krutostiam.

Bitevní loď (2012) odpad!

Najhorsi film celeho roku 2012, cele zle od zaciatku az pokoniec. Sice ma neberu filmy o lodiach a lietajucich kovovych skatuliach,ale co to bolo? Nuda,nuda a este raz nuda, ziadna myslienka, Rihanna a repliky transformers. Tieto 2 hodiny zivota mi uz nik nevrati. Nepozerat!

Bídníci (2012)

Od kamery, cez vypravu, hudbu a herecke obsadenie az po strih a reziu jednym slovom MASTERPIECE. Vsetko bolo presne take, ake malo byt. Postavy boli jednoduche, ale pritom komplikovane a prepracovane. Pribeh bol simplicitny, ale na druhej strane komplexny. Muzikal plny contrastov. Uznavam ze nie pre kazdeho, ale co ine cakat od muzikalu.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Konecne tento rok gangsterka, ktora ma bavila,nenudila a zabavila.Bez hluchych miest aj ked uz na zaciatku som vedel ako to cele skonci. Film nabity cliché od zaciatku az do konca co sa mi na tom pacilo najviac. Vyborne vykony Ryana Goslinga a Emmi Stone, z ktorich sa crta dalsia filmova dvojica.

Leon (1994)

Moj najoblubenejsi film vobec. Mozno preto, ze tam hra mlada Natalie Portman ako najoblubenejsia herecka, mozno preto ze tam hra Jean Reno ako moj najoblubenejsi herec, mozno preto, ze ked hra Gary Oldman zaporaka a da tam zo svojho sarmu a humoru je to nepriestrelna kombinacia. Cele umocnene gradaciou deja a napozadi platonicka laska Mathildy k Leonovi. Hudba Eric Serra a v poslednej scene moj najoblubenejsi spevak Sting - Shape of my heart. Prilis vela naj , nemozem inak ako 5/5