Chata v horách (2012) odpad!

74%??...na csfd se asi sešlo stádo tupců nebo nevim jak si to vysvětlit. Nějak postrádám smysl u filmů jako je saw1,2,3 až milion a podobý sračky. po 30ti minutách jsem to musel vypnout, protože vypnout vlastní mozek do stavu, abych na to mohl koukat prostě nejde.

Bitevní loď (2012) odpad!

battleshit...aneb když dva vojáci citují Homéra:DDD

Hory mají oči (2006) odpad!

A já se ptám proč?! Značná část uživatelů ČSFD byla zřejmě taky zasažena radioaktivitou, jinak si nedokážu zdejší hodnocení vysvětlit:-))...ani si nedovedu představit, jak trapně muselo být na place při natáčení tohoto "eposu" lidem, kteří měli alespoň půl mozku:) P.S. Nikdy si to nepouštějte!

Mlha (2007)

Vykoupení z věznice Mlha aneb radši pracovat v mcdonaldu než další Darabotův film:)

Sejmi eso (2006)

Ten film je tak cool, že vás to donutí si nahodit kapucu a zapálit si před vlastními rodiči i když to o vás neví:)

Mezi vlky (2011)

Uf, tak jsem to narozdíl od účastníků letu přežil, ale bojoval jsem jako vlk! Pokud chcete pořádnej survivor, pusťte si Beara Gryllse a ne tuhle bezmyšlenkovitou blbost.

Válka Bohů (2011)

Tak jediná postava, která za něco stála byl Mickey Rourke, o postavách bohů ani nemluvim.

Kamarád taky rád (2011)

Přiznám se, že filmy podobnýho raženení mi nijak nevadí, ale během sledování jsem měl neustále chuť nakopat "film" do prdele:) taková klišovitá kravina, vše okolo se tváří krásně, bohatě, jde to jako po másle, no fuj...jinak tymbrlák ok, kunis spíš nic, než moc a celkově už radši nikdy, děkuju.