Snídaně na Plutu (2005)

Já u toho usnul....možná to mluví za vše. Až to budou někdy opakovat tak tomu dám druhou šanci. Možná.

Batman začíná (2005)

Nemužu hodnotit protože jsem film nebyl schopen dokoukat. Batman je Keaton, batman je Burton. Gotham, alespon ten filmový skončil se smrtí Tučnáka a nikdo na světě mě nepřesvědčí o opaku.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Jo to byli časy kdy tenhle seriál poprvé běžel u nas v TV. Všichni jsme žraly tyhle západní PECKY na které naše diváctvo nebylo připraveno....po tom co odešel Depp seriál nějak vyšuměl, aspon u mě to tak bylo. Každopádně dnes je to skoro nekoukatelné. At žije nostalogie...

Vévodkyně (2008)

Film stojí a padá na dvou hercích. Emocemi se zde nešetří, ale ty emoce mě nechali zcela chladným, stejně jako je Fiennes, který je tady opravdu dokonalá zrůda. Ještě že tahle doba je v propadlišti dějin.

Smallville (2001) (seriál) odpad!

Vyjádřím se na stéjné urovni jakou má seriál: ááááááááááááááááááááááá!!!! slitování a vratte nám Xenu!!! nebo aspon Herkulese, to byli diamanty proti téhle zhovadilosti.

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

tak nevím, jsem sám komu to připadá od prvního dílu pořád na jedno brdo? Občas to nechám běžet v TV jako kulisu při jiné činnosti, tenhle seriál nepotřebuje zvlážstní soustředění, a je to prostě absolutně nezábavné, spíš k pousmání. A dokáže i lézt na nervy...

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

V první sérii se sem tam objevil dobrý díl, ale celkově je to zoufalé. Čekám kdy Čaky sestrojí v seriálu raketoplán 96233351,123331231x překračující rychlost světla a doletí nakopat řitě někomu na Alfa centaury.

Slon (2003)

Chvílema zdařile budované a stupnované napětí a očekávání "toho." Ale jsou to jenom takové záchvěvy ve výsledku nudného a emocionálně chladného filmu, když taková látka nevzbudí emoce tak je to špatné.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Smutné že někteří věhlasní herci jsou nuceni hrát v takové s..čce.

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Jedna z nejstrašidelnějších věcí v dosud známém Vesmíru.