Černá labuť (2010)

Aronofsky mě opět dostal!!Nikdy jsem nepomyslel na to ,že budu film o baletu hltat plnými doušky.Přitom je tam dost podobností s Wrestlerem i Requiem za sen,ale ta poslední 1/2 hodina filmu nemá chybu,ten vygradovaný psycho konec je neskutečný a famozní!!Natalii Portman moc nemusím,ale hlavní roli zvládla naprosto skvěle,její přeměnu v černou labuť jsem ji 100% uvěřil,i Vincent Cassell si svou roli náležitě užívá.Za vyzdvihnutí patří i Mansellova úžasná hudba ,ale to už je u spolupráce s Aronofskym tak nějak samozřejmost.Prostě tomuhle já říkám kulturní zážitek-95%

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mě jednoznačně nejkrásnější česká pohádka se skvělými herci,z nichž vyčnívají Nárožný a Heřmánek.Na tohle se můžu koukat pořád,kvůli takovýmhle pohádkám mám rád Vánoce

TRON: Legacy 3D (2010)

Vizuálně a hudebně to nemá chybu!Nápad je taky vcelku originální,herecky slušné(Jeff je vynikající,Olivia fakt kočka),"jen" ten jednoduchý příběh mě trochu zklamal,čekal jsem trošku více nápadů ve virtuálním světě,ale budiž:60%---Musím si pustit první díl!!

Temný rytíř (2008)

Tak tomuhle nechybí vůbec nic,akce,dialogy,hudba, vše je skvěle propracované a dechberoucí,rozhodně nejlepší "komiksový film" jaký jsem viděl.A výkon H.Ledgera opravdu Oscara zasluhuje,takový záporák tu ještě nebyl (jen pozor na český dabing)!Stalo se mi snad poprvé u tak dlouhého filmu,že jsem se ani jednou nekoukl na hodinky,nemůžu se dočkat pokračování.

Mechanik (2004)

Asi jsem čekal trošku více,připadalo mi jako bych už takovýhle film viděl,nicméně Ch.Bale je až nechutně skvělý a zvedá film o hvězdičku výše,jeho nejlepší výkon,a to nejen kvůli váze!!Abych to shrnul dobré psycho 75%

Já, padouch (2010)

Nejzábavnější animák roku,dlouho jsem se tak nepobavil.Pomocníci jsou naprosto úžásní,a i když víte jak film bude pokračovat a jak to všechno nejspíš skončí,královsky se bavíte!Jen více takovýchhle klišovitých ulítlých pohádek!!

Requiem za sen (2000)

Tak to mě dostalo do kolen,film jsem si pouštěl s dobrou náladou,ale po skončení jsem měl chuť zalízt si do kouta a brečet!Tak depresivní konec jsem ještě neviděl a výkon Ellen Burstyn??To je něco neuvěřitelného,navíc ostatní hlavní hrdinové téměř nezaostávají.Hudba to je dokonalost sama,skvělý originální střih,prostě nejlepší snímek o závislostech,a bojím že i nejrealističtější!

Sociální síť (2010)

Když jsem se dozvěděl že Fincher bude točit film o facebooku,byl jsem si skoro jistej,že tady musí narazit ve své doposud skvělé filmografii,a tak jsem od filmu ani moc nečekal,jenže sem se zmýlil.Parádní režie,skvělé dialogy, a velmi slušné herecké výkony mě nenechaly 2 hodiny vydechnout,moc dobře jsem se bavil!

Fontána (2006)

Geniální dílo.Originální snímek ve kterém jsem i po několikátem shlédnutí našel spoustu nových věcí.Skvělá melancholická hudba,na ne moc vysoký rozpočet i výborné vizuální zpracování a nesmím zapomenout na skvělé herecké výkony H.Jackmana a Rachel Weisz.Tímto filmem si mě D.Aronofsky získal!!! Ten film buď milujete anebo mu nerozumíte