Paranormal Activity 4 (2012)

Tak po třetím,nejpovednějším dílu,je tu asi nejslabší snímek z celé paranormal série.To že se půl hodiny vlastně nic neděje,na to už jsem si od předešlých dílu zvykl,ale v PA i v PA3 se to pak rozjelo,že už jsem si chvílema přál ať to skončí,jinak bych nemusel mít čistý trenky.Tady,ani omylem ,zhruba asi dvě slušný lekačky,jeden povedený,přesto moc nevyužitý nápad s kinectem,a trapně krátké vyvrcholení,za celý film se vlastně nedozvíme nic důležitého ,takže to vyznívá spíš jako nepovedené home video,velké zklamání -20%

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Jednoduchý,přesto naplno pohlcující snímek,který graduje až k hodně silnému konci,na který se budete snažit hodně dlouho zapomenout 95%!!

Probudím se včera (2012)

Musím přiznat,že jsem se i docela těšil,nejen kvůli zdejšímu nečekaně vysokému hodnocení,ale i proto že mám vcelku rád (ne)herectví Mádla,a taky proto že české komedie ze školního prostředí téměř vždy pobavily.Bohužel dostavilo se velké zklamání a těžkej průser kterej stěží vytahujou z odpadu páni herci Táborský a Preiss.Děj je tak předvídatelný až běda,zasmál jsem se všhovšudy asi tak 3x a Mádlovi držky mi neskutečně vadily,i když bez něj by ten film klesl ještě níže.Tohle se prostě nepovedlo!15%

Chata v horách (2012)

Rozhodně se nejedná o horor.Ale je to tak originální ,zábavné a svižné!!!! Skláním poklonu před nápadem dát dohromady všechny možné příšerky,to vypuštění z komnat byla nejlepší scéna z filmu.Škoda jen že se neodpovědělo na dost závažné otázky,ale i tak dávám slušných 60%

Poslední Mohykán (1992)

Nejkrásnější dobrodružný-romantický film s nádhernou hudbou .

Temný rytíř povstal (2012)

Nolan to dokázal ,nejlepší "komiksová" trilogie je dokončena!Mám pocit že epičtější a a depresivnější pokračování temného rytíře šlo jen těžko natočit.Srovnávat s TDK je řekl bych nepotřebné ,protože vrcholu se dá těžko dosáhnout dvakrát za sebou.Bane zde představuje absolutní čisté a velmi silné zlo,které prostě přišlo skoncovat s Gothamem,a opravdu si jde za svým.Pár scén je tu sice zbytečně americkejch,ale dá se to přežít.Nolan natočil naprosto skvělé ukončení jednoho hrdiny,a mě se to líbilo na 100%.

Diktátor (2012)

Neuvěřitelně šílená komedie,ve které si Cohen dělá prdel uplně ze všech,někdy vtípek vyzní do prázdna ,ale pár scén (porod,onanie) je z kategorie nezapomenutelných- 85%

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Fincher opět boduje.A opět s látkou ,u které jsem dost pochyboval.I když se jedná vlastně o tuctovou detektivku,tak postava Lisbeth dodává tomuhle dílu neuvěřitelný šmrnc!Když jsem se chystal do kina,zhrozila mě stopáž filmu,ale nakonec jsem byl i zklamán ,že je konec .80%

Stud (2011)

Musel jsem si nechat hodnocení trochu uležet v hlavě,ale nemůžu dát jinak než plný počet hvězd.Dlouho jsem neviděl tak totálně skvělý herecký výkon,jako v tomto filmu.Ano,Fassbender je pro mě PAN Herec,a tomuhle já říkám totální herectví.Nechápu jen,že nebyl ani nominován na cenu akademie??Ale přeci jen je to na pány až moc odvážná role.Samotný film se rozjíždí parádní scénou v metru,poté je tempo občas poněkud zdlouhavé(až na některé téměř porno-scény),ale skvělá hudba a hodně silný závěr dělají z tohodle snímku velmi silný emociální zážitek-95%!!!

Hugo a jeho velký objev (2011)

Trochu váhám,asi je to tím ,že jsem přeci jen čekal něco jiného,i když rozhodně je to pěkný film.Herecky není co vytknout,3D je velmi dobré,hudba taky super,a a každá malinkatá součástka Scorseseho stroje nakonec do sebe perfektně zapadne,ale já se první hodinu filmu docela nudil.A už jsem se pomalu bál,že namísto očekávaného filmového zážitku roku,přijde propadák.Naštěstí druhá půlka filmu vše zachraňuje,a strašně se mi líbila ta pocta první trikové filmařině-to byla paráda.Přesto to u mne stačí na 75-80%