• Pohádka

Stíny v mlze (2022) (seriál)

Z prvních dílů jsem byla trochu rozpačitá, ale pak mě začal seriál fakt bavit. Hodně dobré herecké výkony, Mirek Hanuš je absolutně top, jeho role mi nedala pár nocí spát. A hodně mě bavilo začlenění ostravských herců :)

Ruby záchranářka (2022)

Milý rodinný film, byla jsem překvapená, že bylo natočeno podle skutečné události. Opravdu pěkný příběh a fajn zpracování.

Jan Žižka (2022)

Poutavě natočený film, moc hezké záběry české krajiny, ale bohužel dějově trochu pokulhávající. Na začátku bylo trochu těžké se zorientovat a pak to bohužel nemělo moc jiskru. Ale klobouk dolů za takový počin, to se u nás jen tak nevidí.

Vánoce v divočině (2019)

Docela milý film, žádné velké překvapení, ale není to nic stupidního a sprostého, příjemný oddech prostě.

Můj auťák Brouk (2005)

Viděla jsem po delší době s dětmi a bylo to moc fajn. Pro malé kluky hezká zápletka, žádné násilí, pro dospělé pár vtípků .

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Myslím, že je to důstojné pokračování. Nebylo to úplně top, ale super vtípky, reagující na současnost, malá princezna velice vtipná a super herecký výkon. Písničky mě teda bavily poněkud míň.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Zbytečně překombinované, ale na naše české poměry vcelku průměrný kousek s několika vtipnými momenty 😊

Wednesday (2022) (seriál)

Velká pecka! Už dlouho mě nic takhle nenadchlo, miluju ten humor ❤️

Santovi kamarádi (2009)

Milý rodinný film i pro malé děti. Hezké vánoční poselství a občas i vtipné.

Jedině Tereza (2021)

Světlo mezi českými komediemi. Samozřejmě dost průhledná zápletka, jasný, co se stane, ale bylo to vtipné, milé a fajn se na to koukalo. Navíc Igor, že jo 😍