• Pohádka

Lorax (2012)

Myšlenku to má, ale provedení hrozné...

Nějak se to komplikuje (2009)

Klasická praštěná komedie... nemám s tím problém, ale znova už se koukat nebudu :-)

Ve stínu (2012)

Na naše poměry velmi zdařilý film. Jen mě trochu mrzí, že jsem vlastně tu zápletku prokoukla dost brzy. Trojan klasicky hraje dokonale a velmi mě potěšilo obsazení dětského herce, který jako jeden z mála nepřehrává a dá se na něj normálně koukat bez toho, abyste si říkali, že generace dětských herců je nenávratně ztracená.

Appaloosa (2008)

Vcelku koukavý film, i přes nataženou stopáž mi nepřišel nudný. Bohužel role Renée Zellweger mi neuvěřitelně vadila a film tím shodila pouze na tři hvězdy. Ale závěr, ten byl výborný!!

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad)

Velmi veselá noční zábava :D Nejlépe sledovati ve skupině! :D

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Velmi zvláštní humor, ani mi to nepřišlo vtipné. Herecké výkony nulové a trapné. Musím uznat, že občas to mělo dobrý nápad, ale ve výsledku byl stejně zabit trapným vtipem.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

V porovnání s komediemi, které u nás vznikají, je tohle něco jako jednooký mezi slepými králem. Ale přesto... Hodně vtípků, které se jinde jen tak nevidí, herci hráli skvěle, jen ten příběh trochu vázl. Ale jsem ochotná to odpustit a skončit na 4 hvězdách, protože to zase trochu vneslo čerstvou krev do komedií z našich luhů a hájů.

Iron Man 2 (2010)

Musím uznat, že se mi dvojka líbila snad ještě víc než jednička. Prostě ten příběh mě bavil o něco víc a efekty byly prostě taky lepší. Navíc skvělý Mickey Rourke, běhal mi z něj mráz po zádech.

The Doors (1991)

Životopisné filmy moc nemusím, ale tenhle mi docela padl do oka a je to opravdu perla. Celé to asi stojí na Valovi, hraje úplně dokonale!! Možná je to moc dlouhé, trochu zmatené, jak se rychle mění časová období... Ale některé scény jsou naprosto bezkonkurenční. Například scéna po pití krve mi brala dech, no a samozřejmě scéna závěrečná... Bez chyby! Konečně jsem viděla Meg Ryan hrát v něčem jiném, než romantické slátanině.