• Romantický
  • Rodinný

Modrá laguna (1980)

Nevšední pohled .. novodobí Robinsoni. No dobrá, ne úplně dokonalost sama, chyb by se tam našlo hodně, ale tak co ... úplně špatný to nebylo ...

Nepolíbená (1999)

Z tohohle snímku je patrné, že občas i romantika může být neotřelá. Krásný snímek, který určitě stojí za zhlédnutí.

Texaský masakr motorovou pilou (2003) odpad!

Další kravina, která se snaží upoutat nás všechny vražděním neviňátek. Nechápu, kde se to v těch režisérech bere, natočit takovou kravinu.

Vévodkyně (2008)

Musím s některými již napsanými komentáři souhlasit. Film je místy o ničem, vlastně se řeší jen jedno téma. Ale je o neobyčejné dámě, která si nejspíš zažila slušnej trest v podobě chladného manžela a přítelkyně, která s nimi žila. Aneb klasická domácnost ve třech. Pokud takto alespoň z poloviny vypadalo 19. století nechtěla bych v něm vůbec žít!

Věčný příběh (1998)

Čím to, že se mi tenhle příběh o Popelce líbí míň než ta naše česká verze? Aha asi to bude nesourodostí herců a taky fakt, že z Popelky dělají až moc velkou chudinku. Ona sice chuděra byla, ale myslim, že tohle už je přehnaný. Přesto se mi to líbí.

Super drbna (2007) (seriál)

Seriál z Manhattanské smetánky vystihuje život, jaký by chtěl vést každý. Značkové oblečky, večírky, prominentní škola a spousta dalších "in". Jenže i tihle teens mají své problémy. Sice se trošku liší od problémů nás "obyčejných smrtelníků", ale i tak stojí za to seriál vidět. Rozhodně jeden z nejlepších filmových zpracování o zbohatlících. xO xO :)) Edit: Už to není, co to bývalo. Tři hvězdy a jenom ze setrvačnosti.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tak jako o tomhle seriálu nevím, co si mám myslet. Na začátku jsem si řikala, že na další díly se už nepodívam, protože to bylo takový nesourodý, o ničem a vlastně o všem. Nakonec jsem tu první sérii dokoukala se zájmem. Je fakt, že to byl trošku víc než průměrný zájem, ale zas nic kvůli čemu bych byla schopná zabít, abych viděla další díl. Nakonec 2 hvězdičky odpovídají ... začátek byl slušnej ... později horší .... konec nechci vidět!!!! Později: Absolutně nemam zájem se koukat na další epizody série číslo 2. Epizoda č. 2 je vrchol a velmi mi připomíná SAW. Čiliž s tímto seriálem jsem teda skončila!

Milionář z chatrče (2008)

V podstatě jsem se na tenhle film ani nechtěla podívat. Už jen z toho důvodu, že vyhrál Oscara a nehraje tam žádná velká hollywoodská star. No a jednoho krásného dne jsem se nudila, pustila tenhle film a musim říct, že to byl dobrej nápad! Film ukazuje Indii v plné kráse (pokud se to tak dá samozřejmě nazvat). Toho kluka mi bylo líto. At je to v ČR jakékoli, tak by nikoho asi nemlátili krz odpovědi, které prostě věděl a přitom neměl 3 tituly před a za jménem. Místy mi to přišlo příliš vatové, ale i tak 4 hvězdy si tenhle film zaslouží.

Bestie Karla (2006)

Já tý mrchy dokonce i litovala ... dokonce jsem si začala hledat podrobnosti o jejím případu a přišla na to, že to bylo zfilmovaný trošku no z jejího pohledu a předtím než se našly videokazety, že snad sama někoho zabila. Sorry, ale už jenom kvůli tomu si na tenhle film dejte pozor. Hodně vás to přesvědčí o její nevině a přitom zas tak nevinná neni ....

Friends: The Stuff You've Never Seen (2001) (pořad)

Tak tohle nemá chybu. Četla jsem tu příspěvěk, že za 10 řad se toho naskládalo víc, ale jestli jste si toho všimli, tak se to vysílalo v roce 2001, tedy po/v půli 6. řady. Takže tam nemohly být novější scatche. Ale jinak super ... nejlepší je tanec Moniky a pak okamžik jak Rachel sedí s tim klukem a ptá se: Jaká je první věta? a chlapec odpovídá: "Na čem jsme se domluvili?" :-D :-D Nemá to chybu!!!!