• Romantický
  • Rodinný

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Narozdíl od Sexu ve městě mě tohle celkem chytlo. Co na tom, že dámy žijí své snové životy, mají hadry za 2 000 dolarů a stejně nejsou spokojené! Zatímco "Sex" byl jen a pouze o sexu, tohle dovede produkovat i jiná témata. Aspoň myslím ... a i když ne, tak u toho můžete relaxovat, ne?

Avatar (2009)

Byla jsem na vahách, jestli 3 nebo 4. Nakonec jsem dala 3 kvůli délce filmu a zbytečné zápletce o strom. Jinak 3 a půl *

Matrix Reloaded (2003)

Ne, že bych snad byla proti fantasy filmům, ale tenhle se mi nelíbil ... a nelíbilo se mi ani to předtím, natož to potom. Suďte mě, ale nelze poroučet rozumu ...

Upíří deníky (2009) (seriál)

Stmívání a True Blood dohromady? Místy ano, pravda jest. Ale odmítám stupidní připomínky typu "naprostá demence" či "nehorázná ptákovina". Po deseti dílech jsem dospěla k názoru, že je to zajímavý příběh se zajímavým hereckým obsazením. Musím konstatovat, že to je mnohem lepší než obsazení u Stmívání a milionkrát příjemnější než u True Blood. Zatímco u Pravé krve jsem ztratila nervy po začátku druhé série a u Stmívání mi ruply nervy po shlédnutí druhého "lehce připitomělého" dílu, tady to nevypadá na úpadky. Jsem vážně ráda, že někdo dostal skvělý nápad a zfilmoval tenhle pohádkově - hororový příběh. Thanks God :) Update po třech letech: Začíná to být nesnesitelné - ze 4 hvězdiček na 2.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Pohádka bez filmových efektů, víceméně pro mě neznámých herců, ale zato přesně pro věkovou kategorii do 9 let. Dál by to asi nešlo. Tahle pohádka je sice krásná, ale třeba z Pekla štěstí bylo mnohem mnohem propracovanější ...

Pravidla moštárny (1999)

Ačkoli se mi film tak úplně netrefil do mého vkusu - asi jsem na ty slaboduché - tak se mi moc líbil. :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Mívala jsem tu fakt dlouhý komentář. Tohle však postačí: DĚS!!!!!!!! Jedna hvězda za porshe a Jessiku.

Návrh (2009)

Tento film začal scénou, kterou si pamatuji z jiného filmu. Margareth kráčí uličkou vydavatelství a všichni se jí bojí. Víte, kde to bylo? Ano, Ďábel nosí Pradu! Komplexně se film rozjel velmi dobře, bohužel v polovině jsem zjistila, že se jakoby časově zasekl. To se mi moc nelíbilo, filmu to ubralo na spádu. Ten konec byl docela nuda. Takže celkový dojem: dobře se to rozjelo, prostředek drhl a konec by tam být vůbec nemusel! Hodnocení: 3 a půl hvězdičky a můžou být rádi!

Princ a já 2 (2006)

O dost horší než první díl. Ale o dost lepší než trojka, která bohužel spatřila rovněž světlo světa. Navíc herečka prvního dílu je o hodně lepší než herečka durhého dílu. Je mi líto. A to i přes Petru Němcovou.

Princ a já (2004)

Pravdou je, že jediný kdo to kazí, je Andrea Verešová. Ale to je jedno z mála, které bych tomuto filmu vytkla. Jinak si myslím, že film jako takový byl celkem ucházející a je možné se na něj podívat i víckrát než jednou.