• Romantický
  • Rodinný

Válka nevěst (2009)

Ale tak tohle je super příběh o tom, čeho jsou schopny dvě nejlepší kámošky. Doporučila bych hlavně ženichům, aby se podívaly na to, jak to vypadá, když se ženské naštvou!

Dr. House (2004) (seriál)

Ten House je ale debil! Furt prudí všechny kolem sebe a já se ani nedivím, když mu v jednom z novějších dílů někdo nastavil lanko a on se přerazil. Ale zase na druhou stranu je to neobvyklý seriál, který zaujmul a právě ten černý humor mě vyloženě fascinuje!

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Na Sarah ať mi nikdo nesahá ... nedělá skandály, žije poklidný život a je slušná herečka. Tenhle seriál byl pěknej a ráda jsem se na něj koukala. :)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) odpad!

Dle mého názoru blbost ... pořád to skáče z bodu A do bodu B a vlastně bych se na to podruhý už nepodívala ... Uma Thurman nic moc, John Travolta velkej hnusák ... aneb jak pravý klasik - NEVER MORE

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

S tímhle seriálem jsem vlastně vyrostla, takže sem tam chápu mírnou zmatenost jednání malé Gilmorové. Když jsem byla dospívajícím puberťákem, chtěla jsem mít matku jakou byla Lorelai Gilmorová. Později jsem chtěla zase vypadat přesně jako Lorelai "Rory" Gilmorová a mít toho nejhezčího kluka s modrýma očima, jakým byl Logan. Ale co ... pohádka skončila, ale příběh u mě vyvolal nezapomenutelné zážitky. :)

Krok za krokem (1991) (seriál)

V podstatě se film dá rozdělit na 3 části a já musím říct, že ty první dvě se mi moc páčily. Ovšem ta třetí už značně pokulhává a není to ono. Ale hádky mezi sourozenci jsou skvělý. Za ně a za mamku s taťkou dávam 4 hvězdy.

Sestry na Bahamách (2001)

Třeba 12letým holčičkám se to ale líbí; to prostě nepopřete. :)

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Desperately desperate ... občas mi sice přijde, že už to scénáristé přehánějí a že by snad někdo mohl zasáhnout, ale jinak těžce výborný seriál. Myslím, že tenhle seriál dovede zaručeně pobavit i rozbrečet!

Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

Dobrá dobrá, bylo to takové váznoucí, ale mně se líbilo, že Američané dovedou natočit svět hluché dívky, která se dostala do FBI. Mně se to teda líbilo ...

Lucie, postrach ulice (1983)

Moje dětství ... jako malá jsem chtěla formeláky Ferdu & Ferdu taky ... bohužel nebyli na skladě. Okouzlující Hana Maciuchová a vůbec celá pohádka je perfektní. Svědčí o tom, že i Češi dokážou vytvořit kultovní film. :)