Betonová zahrada (1993)

Intimní, citlivá, osobní filmová balada. V celém filmu je něco zvrhlého, ale přitažlivého zároveň.

Odsouzení (2010)

Dobře dobře - amerika až to bolí. Ale díky Rockwellovi /stejně si myslim, opak/ získává film jiného náboje - negativního. Muselo být zajímavé pracovat na filmu, který je tak blízko skutečnosti. A umocněno tím, že se to vše opravdu stalo, prakticky nedávno /blízko skutečnosti/ prohlubuje tu zoufalost, která Sama objímá. Zamilovala jsem... do Sama samozřejmě

Jumanji (1995)

Já Jumanji milovala, když jsem ho uviděla poprvé a láska pořád trvá. Výborná rodinná komedie, kde mi humor Robina neni tolik nesympatický... tu deskovou hru chci!

Dobrý ročník (2006)

Krásné krásné krásné... Příběh o změny muže k lepšímu muži /nic nového/, ale v podání Crowa /který je mimochodem hezčí a charismatičtější než kdekoliv jinde/ je to nádherný film opepřený okouzlujícím prostředím!

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Pro mne spíše komediální drama ověnčené zvláštní atmosférou, která dodává celému filmu úplně jiný rozměr. Jeden z nejlepších českých filmů

Horečka sobotní noci (1977)

"Ráda se dívám, jak chodíš!" Tím mě film dostal... Příběh není nic nového - láska, tanec, huba, rivalita...bla bla. Ale i přesto je to dobře zpracovaný film po technické stránce, nemluvě o hudební.

Poslední kšeft (2008)

Pobavila mě norská atmosféra té doby. Herci byli vtipný - ač asi neměli tolik být a film celkově působil jako taková menší dramatická komedie - ale líbivá.