No Impact Man: The Documentary (2009)

Zřejmě nejtěžší rok, kterým si rodina Colina musela projít. Nicméně jako celek mi to přijde nedotažené do konce z hlediska dokumentárního. Bylo poznat, kdo si co odnesl, jak se během roku měnily názory a jak /manželka/ začala přemýšlet o určitých věcech jinak, ale celku něco chybí. Kruh nejspíše uzavře kniha!

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Jako velký fanoušek divadla, musím toto dílo vychválit až do nebes. Opravdu, ale opravdu dobře zahranná komedie. Bára je naprosto perfektní Helenka Součková. Smála jsem se tak nahlas, a tak mocně. "Sníh můžu, ten není vůbec žádnej sladkej!" ... "to se u divadla tak řiká..." Nezapomenutelný zážitek!

Black Books (2000) (seriál)

Tento seriál mne naprosto nadchnul. Pesimistický vlastník knihkupectví je můj odraz v zrcadle. Opíjet se, číst knihy a mít dva věrné přítele je snad sen každého, nebo ne? Suchý anglický humor s dokonalým obsazením vytvořil výbornou věc na zvednutí nálady. Některé díly na síle vtipu ztrácejí a ostatní zase přetékají, ale pořád je to vyrovnané. Takže se nudit zaručeně nebudete.

Malá farma (2010) (pořad)

Já si myslím, že kdyby to bylo dotažené do konce, mělo by to větší smysl. Pořad to byl víc než žadaný, hlavně pro společnost, která se stále víc a víc hlásí k "EKO" životu. Jsou tam i důležité informace, které prozrazují jiní farmáři, ale jako celek se to nějak rozpadá. A k tomu, co se odehrávalo okolo vzniku této reality show, nemám ani co říct. Je to škoda, protože něco podobného by v TV mělo být.

Přátelé (1994) (seriál)

Vtipné, milé a neni to vulgární, jako poslední seriály třeba. Už je to klasika, které nikdy nezklame.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Jo tak uznávám, že už je to trochu přehnané. To, co se děje v jejich ulici by vystačilo na životní drama celé naši Republiky. Ale ! Je to vtipný, ironický a dobře se na to kouká. Všechny manželky jsou okouzlující. Chtěla bych být od každé kus - hlavně od Bree :) Je to vynikající seriál do deštivého dne, kdy chcete zaručenou zábavu!

Californication (2007) (seriál)

Já nevim, jestli má vůbec smysl něco psát. Pro mne již kultovní seriál. Duchovny se postaral o to, aby mu už nikdo neřekl jinak než Hank Moody /taky mi přišlo, že hrál více méně sám sebe/ a ukázal pozlátku L.A. v trochu jiném světle. Od sexu /to ani nejde,ne - tolik?/, alkoholu, zhrzené lásky, drog, knih, filmů a vynikající hudby, po to nejduležitější - rodinu! 5*.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po neuvěřitelných blbostech o upírech, které přinesla filmová scéna, se zrodil seriál, který jim dal na prdel. Tohle je upírská jízda, jak má bejt! Příjemný sexy seriál s tajemností upírům vlastní. Odehrává se tam příběh, který nebude mít nikdy konce, protože v takovém to světě máte otevřené dveře k čemukoliv. A to mne baví! Každá z hlavních postav byla výborně obsazená - před nějakou chvíli jsem objevila na letišti knižní předlohu a hurá do toho! A nápad se syntetickou krví - žeru to - doslova!

Život (2009) (seriál)

Další z vynikající série od BBC. Ale myslim, že už to nikoho ani nepřekvapuje, že cokoliv, co z BBC vyjde stojí za to! A s milým hlasem Attenborougha!

Země lidí (2011) (seriál)

Další z perel BBC series. Pohled na zemi a na to, jak s ní lidě nakládají. Nejenom, jak ji ubližujeme, ale jak v ní žijeme i v symbioze. A toho si právě cenim, že po tolika letech negace na lidskou rasu, se konečně odhalilo, že i lidé jsou schopni Zemi pomáhat. Prostě "BBC".