Non Plus Ultras (2004)

Při sledování jsem pořád přemýšlel, o čem to nakonec celé bude. Až při závěrečných titulcích se mé podezření potvrdilo. Ano, bylo to o ničem. Ubohé a trapné ztvárnění westhamských ultras (jejich poslední vteřiny ve filmu snad neni nutno komentovat...), žádný výrazný herecký výkon, prostě film k ničemu!

Far Cry (2008)

Když jsem spatřil tento film v kategorii "nejhorší odpad" nechtělo se mi tomu věřit... Udělal jsem tu osudovou chybu a film si přece jen pustil a nechal se přesvědčit... Působilo to na mě jako parodie, u několika scén jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. K pořádnému Akčnímu filmu by přece měla patřit také krev. Zde je k vidění všehovšudy čtyřikrát, jednou z toho je to stroupek na krásném obličeji Valerie. Plastové helmičky vojáků Vás také moc nepřesvědčí. Jack Carver, který si ve hře poradil se vším, je tu opravdu jen "řidič". Stejně jako on dostal od Valerie jen dvě hvězdičky, pro Far Cry to platí také, a to jen díky Emiliovi a Greenpeaceácké rodině.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Naprosto K U L T O V N Í film! Pro mě klasika, film, který můžu vidět pořád dokola a nikdy mě neomrzí. "Modroočko" a "Tlusťoch" jsou ikony mého dětství se vším všudy.