Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak postupem casu se z velice vtipneho serialu stal pekny paskvil. Ohrane situace, nic noveho a naprosto OTRAVNE vybuchy smichu za kamerou po kazde vete. Nudným se stava i milacek publika Sheldon, ktery si jede porad dokola tu svoji. V porovnani s britskymi podiviny IT Crowd, kde se u kazdeho dilu vazne bavim a ZASMEJU (holt britsky humor je u me skoro neprekonatelny a kde mnohem mensi pocet dilu jasne vyhrava nad nastavovanou kasi), je TBBT pouhym slabym odvarem.

Ajťáci (2006) (seriál)

"A fire, at a Sea Parks ?!"

Predátor (1987)

Get to the choppaaaaaa !!!

Kmotr (1972)

Král mezi králi, boss mezi bossy, kmotr mezi kmotry. Btw. nejvěrohodnější film v porovnání s knižní předlohou.

Sedmikrásky (1966) odpad!

Zlaté Orwellovy dvě minuty nenávisti. Tohle bylo plných 73 minut hnusu. Snad nic mě ještě takhle nerozčilovalo.

Ztraceni (2004) (seriál)

A je to tady. Uplynulo šest let, co jsem užíval tuhle drogu. Nicméně již od cca čtvrté série se do mé mysli vloudil stín podezření, ale naprostá dokonalost a genialita prvních sérií mě pořád nutila věřit! Věřit v to, že "Velké finále" - The End, najednou stejně geniálně rozluští vše, po čem mé srdce toužilo. Ale pravda je taková, že jsem dostal slušnou podpásovku. Najednou je Lost seriál o lidských osudech a trápeních. Tajemství ostrova, záhady, nevysvětlitelné věci - VŠE, DÍKY ČEMU BYL LOST ZAJÍMAVÝ, to tvůrci opomněli a vmetli mi do očí krutou pravdu, že ostrov byl pouhým magnetem k udržení sledovanosti. Pro mě je to strašné zklamání! 5* nechávám, protože pro mě je ten pravý Lost pouze do 4. série - zbytek je samá LEŽ, VATA a HNUS!

Avatar (2009)

Co k tomuhle říct? Začnu záporem (?), který je jen jeden, a to naprosto průhledný příběh, zkrátka NIC nového. Jenže od teď přicházejí jen superlativy. Bez pár minut tříhodinový film, který vám uteče ani nevíte jak, není v něm žádná nudná a zbytečná scéna; za něco musí stát, a taky za to ku*va stojí!! Nádherné a monumentální prostředí, neskutečné efekty, Atmosféra... + 3D, což je kapitola sama pro sebe. Český dabing patří ještě k těm lepším a za 3D to 200% stojí, no vážně... Po dlouhé době pořádný filmový zážitek. EDIT: S odstupem času, si na Avatara vzpomenu jen jako na tu pěknou pohádku... První dojem skvělý, ale to nestačí.

Bratři Bloomovi (2008)

Nijaký film. Pokaždé, když se nadechuje, aby něčím zaujmul, najednou se utápíte v nudě. Závěrečné titulky byly vysvobozením.