Černá labuť (2010)

Natalie Portman je opět vynikající, závěrečná scéna naprosto strhující. Film sám o sobě je většinu času poměrně přímočarý a nudný, ovšem herecký výkon Natalie Portman vše zachraňuje a za závěrečnou scénu nemohu jinak než přidat čtvrtou hvězdičku!

Johnny English se vrací (2011)

Mne se to líbilo víc než jednička. Atkinson je výborný herec a celkové podání Johnnyho jako poplety bylo mnohem zajímavější a děj byl rozhodně záživnější než v prvním díle. Nemám tomu co vytknout.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Osmdesátka Bohdalka jako zralá přitažlivá dáma a ještě k tomu třikrát, no co je moc to je moc... Děj celkově o ničem, herecký výkony průměr, grafika zaostalá, osobně mne to nezaujalo, světlé momenty se našly, tak alespoň jednu hvězdu si zaslouží.

Klub hrůzy (2004) odpad!

Úchylnost, scénka kde vražděj vraha a ona je ho půlka a ještě skočí na loď a škrtí ženskou tomu nasadila korunu.... Jsem snad horší film o vrahovi a kurvách neviděl...

Tři dny ke svobodě (2010)

Neuvěřitelně napínavej film, nemám slov! Kdo neviděl ať to napraví, tohle je skvost!

Chceš mě, chci tě (2009)

Butler je excelentní herec a tady ukázal vše co umí v plné parádě. Výborná komedie!

Je to i můj život (2009)

Pro mne špatnej film postavenej na nucenym soucitu, moralizování a citovym vydírání

Šmoulové (2011)

Celkově průměr, místy pěkné, herecký výkon Gargamela velmi špatný. Naštěstí tam bylo moralizování jen maličko :)

Prokletý ostrov (2010)

První půlka nudná, ale ta druhá opravdu mazec... Díky tomuhle filmu si uvědomíte, jak křehká je lidská mysl a jak je snadné s ní manipulovat...

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008) odpad!

Mám rád historii, mám rád Prahu, mám rád pověsti i animáky. Ale tenhle animák je snad zneuctění všeho co si pod tímhle lze představit. Ukázala se typická česká nutnost dělat ze všeho umění, například ty pokroucený baráky byly hrozný. Film bez duše, bez děje, bez atmosféry, pan Tománek musí být opravdu hodně velký samolibec když se opovažuje srovnávat s pixarem. Animace na ne až takové úrovni mne nevadí, ale film musí mít atmosféru a děj. Ještě nikdy jsem se snad u filmu tolik netěšil na konec...