Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Takovej debilní komediální "horor" kde se banda přitroublých studentů pozabíjí jen kvůli svojí blbosti, občas je to sranda :-)

Diktátor (2012)

Nejlepší je jak na konci srovnává diktátorskej režim a demokracii, prostě Cohen, je to bomba :D!

Zprávy TV Onion (2008)

Neuvěřitelná blbina, ale hodně originální a jsou tam tak super scény, že tomu horší hodnocení prostě nedám. Třeba ta se zlodějem v bance mne dostala. Super parodie na současnost.

Thor (2011)

Zpracování a herecké výkony obstojné, vytkl bych mu snad jen hluchá místa, kde se toho moc neděje, ale jinak napínavá podívaná, která pro odlehčení při sobotním večeru stojí za to.

Paintball (2009)

Co na to říct, zase debilita kde ten největší posera a hysterik ze všech vyjde jako vítěz? Blbý jak datel na telefonním sloupu...

Absurdistán (2006)

Mám čím dál silnější pocit, že svět tam spěje, snad se pletu :-). Po stránce zpracování jsem byl spokojen. Neotřelý nápad a celkově velmi zajímavě podané.

Mimina (2010)

Za mne palec nahoru. Zpracování pěkné, porovnání rozdílů v kulturách jistě stálo za to. Možná někomu hraje na city, ale mne ne, zas takový "milovník" nejsem :). Nemohl jsem si však nevšimnou jedné věci, nejšťastněji vypadaly děti v Africe a Mongolsku, že by to nějak souviselo s prostředím, kde žijí???

Arachnid (2001)

Za odpad to nebylo, nápad podle mne ani nebyl špatný, ale zpracování a herecký výkony jsou takový "skvost", že si zařazení mezi ty nejhorší zaslouží.

Seznamte se s Davem (2008)

Obstojná zábava se skvělým duo Murphy a Banks, mne se to líbilo. Herecký výkon Murphyho jako vesmírné lodě je opravdu brilantní, tu roli jsem mu celou dobu neuvěřitelně žral :-). Není to hluboké drama, ale jako nenáročná komedie při nedělním odpočinku je to bomba :-)

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Rozhodně zajímavý a neuvěřitelně originální film, ale zpracování mne extra nezaujalo, určitě by se z toho dalo dostat víc.